Zavrieť

Porady

Aký televízor je najlepší?

Dobrý deň,
po dlhšej dobe si chcem kúpiť nový televízor. Ale pri tej širokej ponuke si neviem vybrať. Bola som sa pýtať v predajniach, pozerala som stránky, ale neviem čomu veriť. Preto by som sa chcela spýtať, s čím máte skúsenosti vy, a čo by ste odporučili?
Naposledy upravil arizona : 18.10.17 at 20:18 Dôvod: vymazanie reklamy
bodliak Aký signál budeš prijímať ? Sat, dvbt, kablovka ? V akej miestnosti ho budeš sledovať - ako ďaleko od neho budeš ? Aký máš cenový limit ? ....

Aké auto je najlepšie ? Pre niekoho V3S-ka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Dost vela novych televizorov ma taku zvlastnu uchylku - maju len jeden HDMI vstup. Treba dat na to pozor, v buducnosti to moze chybat. Mam 4 a vsetky vyuzite. Normalny televizor by mal mat minimalne 3. Aspon jeden z nich by mal byt bud z predu, alebo z boku.
    buchač Ale šak dostať predsa kúpiť HDMI rozbočovače...či ?
    misoft Televízory teraz robia tzv. minimalistické....... vpredu skoro nič, úzky rámik okolo obrazovky (LCD zobrazovača) a všetko ostatné vzadu.

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Predpokladam ze vsetky solidne znacky su technicky kvalitne. Potom to mas jedno.
    A co budget? Ak obmedzeny, tak kukni na ceny.
    Mas samostanu televizorovnu? Tak si kup VELIKY.
    Nemas, kup primerany.
    Osobne nechapem tie obrovite obrazovky, mame 32" a uplne mi to staci.

    LubosP je offline (nepripojený) LubosP

    LubosP
    Tato tema je strasne siroka a mas tolko moznosti, ale vzhladom na tvoju otazku:

    Najlepsi je OLED. Dnes by som uz nic ine nekupoval.
    Vsetky OLED su Smart TV a veru nie je jedno ktoru firmu si vyberies. Ja jednoznacne odporucam system Android TV, aby sa ti nestalo ako mne so Samsungom ze mi po par rokoch zrusili natvrdo Youtube na telke.
    S Androidom je najlepsie Sony.
    Obrazovka minimalne 55 palcov.
    Ahoj, od známych som dostala LED televízor Orava. To sú myslím kvalitné televízory, ale záleží čo preferuješ :-) Ja som ju dostala darčekom, ale aj tak sa trafili dobre
    ZahradnikAmater
    Zatiaľ síce ešte TV prijímač mám (CRT) ale zisťujem, že žiadny nepotrebujem alebo mám notebook. Platiť mesačný paušál za prísun reklamy, ktorú nepotrebujem sa mi zdá divné, tak nejak doklepem predplatné obdobie. Zváž aj takúto alternatívu. Je kopa vecí, ktorá sa dá robiť vo voľnom čase a dokáže ťa ľudsky aj odborne niekam posunúť, dokáže ti ušetriť alebo zarobiť peniaze, nie ich míňať.

    Hlasovalo 4 pouzivatelov

    Užitočné (1)
    kopretinka
    Neužitočné (1)
    Nevhodné (1)
    Komentár, nie odpoveď (1)
    -2

    Aký televízor je najlepší?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.