Zavrieť

Porady

Odstranené negatívne hlasy a kontá ktoré ich rozdávali

Dnes som vyčistil Poradu od spamerov ktori sa tu registrovali a cielene si vytvorili konta aby mohli škodiť komunite negatívnym hlasovaním.

Súvisiace kontá boli zabanované, hlasy vymazané.

Zdvihol som hladinu na negatívne hlasovanie, takže budú môcť hlasovať len tí čo sú tu viac ako rok a majú viac ako 100 bodov, čo zároveň skomplikuje niekomu možnosť vyrobiť si takéto nicky.

Keď som si zobral štatistiku kto ako hlasoval, všetky spamové kontá som zrušil, ale potom je tam cca 10 ľudí ktorí si vzájomne rozdávajú negatívne hlasy.

Zariaďte sa, ak si budete len vzájomne dávať negatívne hlasy, tak nie je problém týmto desiatim odobrať možnosť negatívne hlasovať.

Ak je tu niekto aktívny a je jeho cieľom pomôcť pri odborných témach tým, že chce negatívne hlasovať za odpovede, ktoré sú chybné, nech mi napíše, môžem mu po zvážení prideliť možnosť negatívne hlasovať aj skôr ako splní podmienky.
26 komentárov     zbaliť
kopretinka .Mala som tu dva komentáre,v jednom bol text a obrázok,v druhom namiesto textu iba bodka a obrázok.Ten druhý komentár bol preč celý,z prvého zostal iba text.Keby som mala niečo s pc,tak by boli obidva komenty rovnaké,t.j vidím iba text.
Niekto s tou témou znovu babral,toto bola debata,niekto to zmenil na otázku.
afrikánka A toto sa kedy premenilo? Za akým účelom? Aby bolo vidieť "zapredancov"...?
lujza.j "funguje"to tuzas to je ako otazka?! Uz to bola.dnes aj debata....
afrikánka Hmm, 22.10. som videla admina na Porade, napísala som SS, nooo bola krátka, ale jasná, všetko bez okolkov, na tvrdo. Teraz som ale v rozpakoch, nenaskočila ona na vlak rádu 8XX?
Nandrolon Misoft, Buchac, vsak sa dostanete na pretras!
misoft Neboj.... ani teba to neminie ... si predsa "náš" človek ......
Nandrolon :-)))
sito 856 - Dnes 17:43 - permalink

Sito, ake vozne tahas za sebou ? A este v tvojom profile sa niekto ŇURA, ako vo vsetkych

Neťahám, vypínam! Aleee, tlačí sa tu 857ka, 858ka, atď., atď, ...

... aj ja, či nie ...
sito Dnes 18:34

856
za sebou - Pasuliatko, El Kid ....

Však nebuď ako tajko, vypisuješ skryte, kde potom majú hľadať vlákna, nite.?

Z pohľadu vtáčej perspektívy to tak vypadá, Ale aj sito je len vagón, ktorý ťahá rušeň porady, čo si so všetkým poradí, či aj v prospech porady???
sito Číslo, číslo, rušeň kde si, si to ty, vagón sa ti vyparil!



Aj rušeň tak?
lujza.j Ludia a kde su vase komentare? Ja ich nevidim
Žabinka ktoré, ja vidím.. musíš si kliknúť na usporiadať podľa času a nájsť si ich..
Žabinka usporiadanie príspevkov podľa počtu bodov už stratilo svoj zmysel, podľa mňa.. keď sa hodnotí tak ako sa hodnotí..
lujza.j Uz som nasla...mne nefunguju ani notifikacieked kliknem na posledny hodi ma to tu a tu nic...
vicktor Pozeram ze "posledny komentar buchac", kliknem, presunulo ma sem, rozbalim komentare ale od buchaca nikde nic...
sito Nuž čo, Riško upravil, chybu odstránil. Ale ... -ky, je ich akosi pomenej. Do Ježiška sa to nejak vyvrbi.
Tweety Komenty nikde nevidno, to čo tu straší?
alaya1 tu su....
Tweety Alebo možno niekto napíše a zmaže.
Žabinka majka, sú komenty, ale sú stratené pri odpovediach.. treba ich hľadať..
alaya1 jaj, to ked otvaras tak vzdy otvori tu a komenty musis hladat pri prispevkoch na 1.a 2. strane., ale neviem preco.
Tweety Áno ani tie vaše posledné som tu predtým nenašla
Tweety Tu už asi nikto nič negarantuje
sito Keď naskočí komentár, posledný. Treba ho hľadať. Ja idem na spodok listu, prepnem na 1. list. Hľadám kde pribudol, je o jeden viac, a tam je. Je tam taka zaujímavá komentová výmena názorov.
Žabinka aj som chcela pridať do diskusie príspevok v zmysle nech už sa na to všetci zainteresovaní vykašlú, ale načo.. asi to nemá význam..
Tweety Neprehľadné sú tie komentáre, no bolo nám ich treba?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nandrolon
vicktor
Nandrolon vcera v teme Srandicky nenapisal ziaden text len smajlika a vyfasoval hodnotenie MINUS SEDEM.
Dnes po upratovani uz ma len MINUS PAT.
Vicktor, bol tam obrázok. Keďže obrázok sa nedá odoslať samotný, bez textu, tak som tam dal smajlíka. Akonáhle tam narástol potrebný počet mínusiek, tak sa príspevok zbalil a po rozbalení tam bol iba samotný text /smajlík/. Zrejme je to ochranná funkcia napr. kvôli "sexuálnemu obsahu obrázkovej prílohy", v prípade ak by tam bola. Bolo tam iba taká "technická schéma riešenia problému"

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
dnes som chcela jednu odpoveď oznaćiť ako komentár-nie odpoveď a vraj,že až keď budem ma päť bodov.......tak ja neviem,ale tých bodov mám hodne nad tisíc.......
Naposledy upravil kopretinka : 26.10.17 at 23:41

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nandrolon
idem skúsiť... "Funkcia je dostupna az po dosiahnuti 5 bodov" aktuálne mám 413...

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

afrikánka
Registruje sa 842, pred pár hodinami bol 841
Neviem, ako sa to prečistilo....

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
ja len tak,že sa tu písalo o mazaní.........trt makový bol vymazaný............
8XX.jpg  

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
Ako si to vymazal? To si si nevšimol,že Marianna B je 8XX??? registrovaná teraz 23.10.
Zaujímavé,ako sa ten nick podobá na Mariana B.......len jedno písmenko rozdiel............

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som taiko
kopretinka
Ako si to vymazal? To si si nevšimol,že Marianna B je 8XX??? registrovaná teraz 23.10.
Zaujímavé,ako sa ten nick podobá na Mariana B.......len jedno písmenko rozdiel............
Predpokladam, ze to Richard nevymazaval jednotlivo z tem, ale priamo z databazy, teda nemal ako vidiet ten prispevok, pridany dva krat dvomi nickmi.

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
Tu xy zalozenych ucelovych tem.....jednym clovekom pod xy nickmi.....tema sa tvari seriozne....
7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
lujza.j Veselo sa tu pokracujeeste si debatuje sam sebe si.....a poradaci radia a radia....
taiko myslis Rollin75 ?
sito Proste tu nie je možné niekoho zavrieť. A ak aj, oslobodí sa, ujde z lopaty. Len aby sa iní nepobrali, ušli z porady, keď sa tu dejú také záhady.
lujza.j Tai...aj...
taiko @lui to sa podla mna neda potvrdit, ani vyvratit. To ze 8xx zadakoval za Rollin75, mohla byt iba provokacia. V kazdom pripade je to na prd, lebo v tomto paranoidnom podozrievavom ovzdusi sa mnohi nevinni novi uzivatelia dockaju otrasnych reakcii a spravania. A niekomu mozno ide prave o toto.
lujza.j Nie preto tai....
taiko a preco teda lui ?
  zbaliť

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
Nandrolon
lujza.j
Tu xy zalozenych ucelovych tem.....jednym clovekom pod xy nickmi.....tema sa tvari seriozne....
Vsak to je to "dozrievanie nickov"... + samobodovanie...
Tema akoze zajimava...a nachytava bodiky a nick kvasi...

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena terezamaria
kopretinka
niekto vymazal moje fotky,ktoré dokazovali,že Marianna B je 8XX.To mohol len admin alebo niekto z moderátorov.Prečo?Lebo vie,kto to je......
Predpokladala som to,škoda,že som si neofotila obrazovku.....ale nevadí,mám to uložené v počítači....
Kvetinka sú tam a bola som pozrieť, nikto ich preč ani nedával, takže boli stále.
kopretinka neverím,niekto s tým zase babral,bola to debata,je z toho otázka
terezamaria Ja som písala o screenoch, nie otázke alebo debate, zrejme Richard sa tak rozhodol, že to premení na otázku....
taiko nemyslim, ze to celej veci pomoze, ale zatvaram
terezamaria Takto zo začiatku ukazovalo príspevky, ktoré boli zrejme vymazané.... bez udania dôvodu....teraz to už ukazuje správne....

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

afrikánka
Trochu na odľahčenie témy


Vyber si koho chceš, ja už mám a svoje rozhodnutie nezmením, aj keď si ma ten heker vyhľadá a zaškrtí ma miesto môjho kocúra...ako sa mi vyhrozil.
Naposledy upravil afrikánka : 27.10.17 at 20:19

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

afrikánka
sito
afrikánka
Vyber si koho chceš, ja už mám a svoje rozhodnutie nezmením, aj keď si ma ten heker vyhľadá a zaškrtí ma miesto môjho kocúra...ako sa mi vyhrozil.
Noo, ja neviem, čo je zač, keď si miesto kocúra vybral kočku.
Kočku? Mám ti ukázať, ako ma oslovuje? Aké výrazy používa? A čo si on vlastne myslí? Čo si to dovoľuje? Zasahuje mi do súkromia mimo Porady.
Každá hra má svoje pravidlá, mantinely, ale on je slepý, hluchý, nevie kde končí hra a začína tanec medzi paragrafmi.
Naposledy upravil afrikánka : 02.11.17 at 18:10

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
niekto vymazal moje fotky,ktoré dokazovali,že Marianna B je 8XX.To mohol len admin alebo niekto z moderátorov.Prečo?Lebo vie,kto to je......
Predpokladala som to,škoda,že som si neofotila obrazovku.....ale nevadí,mám to uložené v počítači....

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.