Zavrieť

Porady

"Asi smiešna otázka"

Keď som tvorila svoj profil, tak som nezadala dátum narodenia. A teraz pri mojom mene je Junior member a ja už nie som celkom junior. Neviem, či to súviselo s tým, že som nedala ten dátum a ako by som to mohla zmeniť? Inač mi to lichotí, ale ja chcem byť member alebo senior member.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mato je offline (nepripojený) mato

    mato
    junior alebo senior nie si podla veku, ale podla poctu prispevkov ak sa nemylim

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    vgabka,aj ja som sa zo začiatku čudovala, nie som dávno mladica. Asi to závisí od doby prihlásenia, alebo počtu príspevkov, alebo čo Ti ja viem od čoho?

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    ak budeš mať viac ako 100 príspevkov, staneš sa senior member

    vgabka je offline (nepripojený) vgabka

    učiteľka a účtovníčka vgabka
    Beriem svoju otázku späť. Už som pochopila, že je to pravdepodobne nastavené podľa počtu príspevkov. Či nie? A ja som ešte len začiatočníčka v tejto porade.

    vgabka je offline (nepripojený) vgabka

    učiteľka a účtovníčka vgabka
    Mato, ďakujem. Prišla som na to práve v tom čase, keď si mi písal.

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Tak toto je asi Top otázka mesiaca,takáto kombinácia veku a členstva by ma nenapadla.
    Kabaka123

    valeriam je offline (nepripojený) valeriam

    valeriam
    vgabka, mňa najviac pobavilo, že ako sa verejne priznávaš, že ti ten "titul" akosi nepatrí, dobre som sa zasmiala, bolo to milé. Ja som spočiatku nevedela ani ako som sa dostala do tej-ktorej témy, o prezeraní ani nehovoriac, a čo znamená zelené svetielko som sa dozvedela včera.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123 zelné svetielko? ktoré máš presne na mysli? stará téma, ale predsa sa pýtam...
    marjankaj zelné svetielko= kapustové svetielko?
    Dav Zelené svetielko je ikonka, ktorá svietila pri prihlásených členoch na starej Porade, teda v časoch, keď mala Porada iný vzhľad. Teraz ju vidno v profile člena. Ak nemá voľbu utajenia.
    Kabaka123 aha... ďakujem za vysvetlenie... aha áno, mám pri nicku zelenú bodku
    tannenkau "" Dav (Dnes 16:41) Zelené svetielko je ikonka, ktorá svietila pri prihlásených členoch ... . Teraz ju vidno v profile člena "

    Aby sa blbec mohol pozrieť, či je ešte prihlásený
    Kabaka123
    Tweety a niektorí , aby si mohli popočítať všetky tie svoje zelené, či sú pekne pokope
    marjankaj To boli zase iné "zelené" aj keď tvarovo rovnaké. Jo bejvávalo.
    Tweety skôr som mierila na tých viacnickových zelenáčov
      zbaliť

    vgabka je offline (nepripojený) vgabka

    učiteľka a účtovníčka vgabka
    Teším sa, že som niektorých pri riešení dôležitých problémov pobavila svojou "naivnou" otázkou. Ale o tom je ten život, či nie? Takže som "top", bepo?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.