Zavrieť

Porady

balík "Zdravý životný štýl"

Ahojte, nevedela som kam zaradiť túto téme, tak sa vopred opravedlňujem, ak som sa netrafila.

Chcela som sa len spýtať, či sa už niekomu domov "nasáčkovali" domov s výhrou spodná deka zo 100% ovčej vlny v hodnote 4000,- Sk. s tým, že máte na "slávnostné odovzdanie" zavolať ešte ďalšie 2 manželké páry, ktoré tiež dostanú darček v hodnote každá po 400,- Sk.

Moja známa sa dala "nahovoriť" a došla jej pozvánka na potvrdenie HOMEPARTY - nechcem menovať firmu z Dubnice nad Váhom, ktorá to organizuje, len sa Vás chcem spýtať na Vaše skúsenosti a poznatky. Majú prísť k nej a ona teraz uvažuje, či urobila dobre.

Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Lucy
    Ahojte, nevedela som kam zaradiť túto téme, tak sa vopred opravedlňujem, ak som sa netrafila.

    Chcela som sa len spýtať, či sa už niekomu domov "nasáčkovali" domov s výhrou spodná deka zo 100% ovčej vlny v hodnote 4000,- Sk. s tým, že máte na "slávnostné odovzdanie" zavolať ešte ďalšie 2 manželké páry, ktoré tiež dostanú darček v hodnote každá po 400,- Sk.

    Moja známa sa dala "nahovoriť" a došla jej pozvánka na potvrdenie HOMEPARTY - nechcem menovať firmu z Dubnice nad Váhom, ktorá to organizuje, len sa Vás chcem spýtať na Vaše skúsenosti a poznatky. Majú prísť k nej a ona teraz uvažuje, či urobila dobre.

    Vopred ďakujem.
    No ja som to podstúpila, pretože som jednu deku vyhrala v ankete zdravý štýl, mám ovčiu vlnu už rok a som maximálne spokojná.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Tweety
    No ja som to podstúpila, pretože som jednu deku vyhrala v ankete zdravý štýl, mám ovčiu vlnu už rok a som maximálne spokojná.
    A ešte dodám, že aj iridiove riady a nedám na nich dopustiť.

    Lucy je offline (nepripojený) Lucy

    Lucy
    Môžte napísať podrobnosti?

    Ona dostala "výhru" od firmy AM*T*ST radšej som nemenovala

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Lucy
    Môžte napísať podrobnosti?

    Ona dostala "výhru" od firmy AM*T*ST radšej som nemenovala
    ÁNo, to je tá firma. Neviem aké podrobností potrebuješ.
    Tu si môžeš niečo nájsť:
    http://www.porada.sk/t28183-oveie-runo.html
    Naposledy upravil Tweety : 02.08.06 at 07:27

    balík "Zdravý životný štýl"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.