Zavrieť

Porady

Nejde prehrávať zvuk na tablete

Doteraz sme zvuk mali, všetko fungovalo. Vecer zvuk fungoval. Ráno sa tablet zapol a zvuk zrazu nešiel. Jediný zvuk ktorý ide je cez sluchadla a cez externy reproduktor, ale priamo z tabletu zvuk nejde. Pritom napr. pri skúške zvukov na zvonenie tablet zvuky vydava, Stav rovnaky aj po reštartovaní tabletu. Ďakujem vopred za rady.
Naposledy upravil Miriam358 : 06.01.18 at 11:58
5 komentárov     zbaliť
misoft Tablet má buď výstup na slúchadlá, alebo na reproduktor - ten je vstavaný. Čím iným teda môže "vydávať" zvuk?
Skúška zvukov - ten zvuk rovnako ide z reproduktorov.
Miriam358 pardon, zle som sa vyjadrila, pripojili sme k tabletu taky maly externy reproduktor a cez neho išiel zvuk
misoft Tak potom je zaseknutý konektor v tablete - ostal prepnutý na externý reproduktor/slúchadlá a neprepol sa na vnútorný reproduktor.
Skúsiť - konektor od slúchadiel/reproduktoriku trochu rýchlejšie vytiahnuť, možno sa vnútorné kontakty znova spoja, prípadne trochu WD40, Kontoxu dostať do konektoru v tablete a tým "kolíkom" (dnu-von-dnu-von) to "premazať, možno sa napraví.
Ak nie - v servise konektor vymenia (ak budú mať a budú vedieť ).
Miriam358 dakujem, vyskusala som to s konektorom ako si mi poradil, ale asi je pokazený konektor, pretože aj tablet neustale hlasi na hornej lište že su pripojené sluchadla a táto hlaška sa neda nijako otvoriť, zrušiť a svieti tam aj ked sluchadla vyberiem z konektoru
misoft Nuž - tak servis... pár € a buď opravia, alebo vymenia konektor.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Nejde prehrávať zvuk na tablete

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.