Zavrieť

Porady

Horoskopy

Ahojte,

neviem koľkí veria či neveria na horoskopy a v tejto chvíli to ani nejdem rozoberať, no práve som na nete čítala jeden horoskop, ktorý je iný... nepozná tie naše "klasické" znamenia, ale podľa dátumu narodenia "priradí" určitý strom..

hmm, predsa len, ja osobne na také tie denné či týždenné, mesačné.. horoskopy veľmi neverím, aj keď čítam ich, priznávam ale všeobecné charakteristiky znamení na mna sedia a rovnako mi sadla aj charakteristika podľa týchto stromov

Veľký keltský horoskop


Veľký keltský horoskop Znamenia zverokruhu alebo aspoň všeobecné charakteristiky, ktoré k nim prináležia, pozná každý. Menej známy je ale keltský stromový horoskop, ktorý odvodzuje vaše vlastnosti zo stromu, ktorý vám podľa dátumu narodenia prináleží. Nájdite si ten svoj a zistite, čo z toho pre vás vyplýva.
Ktorý je ten váš?
23. 12 - 1. 1, 25. 6 - 4. 7: Jabloň
2. 1. - 11. 1., 5. 7. - 14. 7: Jedľa
12. 1 - 24. 1, 15. 7. - 25. 7: Brest
25. 1. - 3. 2., 26. 7. - 4. 8.: Cyprus
4. 2. - 8. 2., 5. 8. - 13. 8.: Topoľ
9. 2 - 18. 2., 14. 8. - 23. 8.: Céder
19. 2. - 29. 2., 24. 8. - 2. 9.: Borovica
1. 3. - 10. 3., 3. 9. - 12. 9.: Vŕba
11. 3. - 20. 3., 13. 9. - 22. 9.: Lipa
21. 3. Dub
23. 9. Olivovník
22. 3. - 31. 3., 24. 9. - 3. 10.: Lieska
1. 4. - 10. 4., 4. 10. - 13. 10.: Jarabina
11. 4. - 20. 4., 14. 10. - 23. 10.: Javor
21. 4. - 30. 4., 24. 10. - 3. 11.: Orech
1. 5. - 14. 5, 4. 11. - 12. 11.: Tis
15. 5. - 24. 5., 12. 11. - 21. 11.: Gaštan
25. 5. - 3. 6., 22. 11. - 1. 12.: Jaseň
4. 6. - 13. 6., 2. 12. - 11. 12.: Hrab
14. 6. - 24. 6., 12. 12. - 22. 12: FigovníkJabloň
Pokiaľ ste sa narodili v znamení jablone, váš partner nemôže počítať s tým, že by ste mu boli dlhodobo verní. Milujete zmenu a potrebujete utiecť od stereotypu aspoň v myšlienkach. S tým súvisí i vaša impulzívnosť a tendencia k unáhleným činom. Zároveň ste ale i citliví a veľkorysí, takže vám nerobí problém odpúšťať. Ste otvorení novým podnetom a okúzľujete svoje okolie nezdolným optimizmom. Na druhej strane sa však nájde dosť ľudí, korí vašu otvorenosť a dobrotu zneužívajú.
Jedľa
Ak je vaším osudovým stromom jedľa, nie je vôbec jednoduché k vám preniknúť a priblížiť sa vám. Ste totiž uzavretí do seba a len veľmi ťažko získavate priateľov. V spoločnosti ostatných sa držíte skôr vzadu a nemáte potrebu na seba upozorňovať. To je ale trochu škoda, pretože disponujete veľmi originálnym a kreatívnym myslením, ktoré vám dovoľuje pozerať na okolitý svet z uhla, ktorý je ostatným skrytý.
Brest
K brestu sa veľmi úzko viaže ctižiadostivosť, ktorá sa prelína celým vašim životom. Dokážete pred ostatnými dobre skrývať svoje emócie i problémy a vynikáte obdivuhodnou sebadisciplínou. I keď by ctižiadostivosť mohla asociovať sebectvo, také pravidlo u vás rozhodne neplatí. Ste vnímaví k svojmu okoliu, ochotní kedykoľvek pomôcť a máte vyvinutý zmysel pre spravodlivosť. Na svoje okolie ste však veľmi nároční a nie je jednoduché sa vám zavďačiť.
Cyprus
Ľudia v znamení cyprusu by svoj optimizmus mohli predávať za zvýhodnenú cenu, pretože na každej udalosti dokážu nájsť pozitívnu stránku a radovať sa z nej. Vedia sa radovať zo života a užívať si ho so všetkým. Nepoznajú žiadne prekážky a každý problém sa podľa nich dá vyriešiť. Veľkú váhu prikladajú individualite a osobnému rozvoju. Na druhej strane však vďaka svojej túžbe po slobode a originalite môžu pôsobiť na ostatných expanzívne a zastrašovať ich.
Topoľ
Je vašim osudovým stromom topoľ? Potom ste pravdepodobne intelektuálne založení, máte veľa rôznorodých záujmov a ste dychtiví po poznaní. Ľahko sa učíte a vynikáte dobrou pamäťou. Súčasne však nie ste domýšľaví a pokiaľ cítite, že vám niekto duševne "nestačí", nemáte potrebu dokazovať si na ňom, akí ste dobrí. Vašou nevýhodou je však náladovosť a nepredvídateľnosť vašich činov, ktoré veľakrát prekvapia i vás samých.
Céder
Pokiaľ je vašim patrónom céder a vy sa zatiaľ nenachádzate vo vedúcej pozícii, mali by ste nad ňou začať vážne uvažovať. Vaše veliteľské schopnosti sú totiž jedinečné, disponujete prirodzenou autoritou a dokážete ostatných nadchnúť prakticky pre čokoľvek. Vždy stojíte v strede diania a väčšina pozornosti je sústredená na vás. Ste navyše veľmi bojovní a pokiaľ si niečo zaumienite, neexistuje sila, ktorá by vás od toho dokázala odvrátiť. Vo svojej suverénnosti máte však tendenciu prehliadať potreby ostatných a sústrediť sa príliš na seba.
Borovica
O ľuďoch v znamení borovice tvrdí keltský horoskop, že sú tvrdými realistami, ktorí stoja vždy oboma nohami pevne na zemi. Dokážete zhodnotiť svoje možnosti a prispôsobiť im svoje ciele a plány. Hneď ako si ale niečo vytýčite, idete za tým pokojne i cez mŕtvoly. Jednáte však uvážlivo, opatrne a zodpovedne. Neznášate odpor a rovnako tak je vám cudzia pokora. Váš vynikajúci organizačný talent má navyše niekedy tendenciu prejsť do protivného pedantstva.
Vŕba
Narodili ste sa v dátume, ktorý zodpovedá znameniu vŕby? Potom ste pravdepodobne večne zasnení, introvertní a obrátení do seba. Máte síce radi spoločnosť ľudí, ale len tých, ktorí sú vám blízki a netúžite byť v strede pozornosti. Ste veľmi vytrvalí a máte vynikajúcu intuíciu, ktorá vám pomáha i v mnohých rozhodnutiach. Máte však tendenciu unikať pred problémami do svojho vnútorného sveta a odkladať ich riešenie na neurčito.
Lipa
Pre svoje okolie plníte rovnakú funkciu ako silná lipa, ktorá poskytuje ochranu, tieň a odpočinok. Dokážete pre svojich blízkych vytvoriť príjemné zázemie a pokiaľ sa jedná o vašu rodinu, dokázali by ste v prípade potreby i prenášať skaly. Ste nežní, ale zároveň i neskonale silní a kedykoľvek ochotní pomôcť všetkým, ktorí to potrebujú. Máte však tendenciu k sebaobetovaniu a vyžívate sa v roli obetného baránka. Ostatní môžu mať tiež niekedy tendenciu vašu dobrotu zneužiť.
Dub
Rovnako ako statný dub i vy vynikáte obrovskou silou, energiou a nezdolnosťou. Na svete pravdepodobne neexistuje problém, ktorý by vás dokázal zraziť na kolená. Disponujete navyše takou ohromnou duševnou energiou, že dokážete donekonečna povzbudzovať a zastávať sa ostatných okolo seba. Hľadáte stálosť a istotu, preto sa vám tiež môže stať, že zotrvávate vo vzťahu, ktorý už je dávno mŕtvy.
Oliva
Ak ste sa narodili v znamení olivy, vašou zásadnou charakteristikou je cieľavedomosť spojená s realizmom. Viete presne, čo chcete a čo pre to musíte urobiť. K svojmu životu potrebujete poriadok a pevné zázemie, ktoré je pre vás tým najväčším kapitálom. Máte radi vzdelanosť a radi sa pohybujete v spoločnosti chytrých ľudí. Vašou slabou stránkou je však precitlivenosť a bohužiaľ i prílišná kritickosť, ktorou ste známi.
Lieska
Všetky úlohy, ktoré sa pred vami vyskytnú považujete za rukavicu hodenú vám osobne a vrháte sa do nich s nezdolnou energiou. Dokážete byť neuveriteľne pracovití, húževnatí a vytrvalí. Ľudia okolo vás majú dojem, že ste úplne nezničiteľní a čokoľvek si zaumienite, dokážete. Zároveň ste však zmyselní a dokážete si užiť všetky radosti života. Vaše okolie by však mohlo napísať hrubú knihu o vašej zúfalej tvrdohlavosti.
Jarabina
Je vaším patrónom jarabina? Potom ste pravdepodobne hĺbavej povahy a dokážete byť k ostatným ľuďom veľmi veľkorysí. Viete odpúšťať i tie najväčšie prehrešky a pozorovaním ostatných ľudí sa dobre bavíte. Ste zároveň veľmi skromní a obetaví, za svoju pomoc nečakáte ani odmenu, ani uznanie. Máte veľký strach z konfliktov a snažíte sa o znovu nastolenie harmónie. Táto vaša snaha však môže na vaše okolie pôsobiť i ako zbabelosť.
Javor
Predurčilo vám vaše narodenie javor? Potom ste pravdepodobne veľmi slobodomyseľní a neznášate stálosť. Milujete individualitu, originalitu a nezávislosť. Ste tiež veľmi citliví a vnímaví k svojmu okoliu, ľahko sa učíte a máte vynikajúcu pamäť. Páčia sa vám nekonvenčné veci a možno máte, rovnako ako veľa osôb v znamení javoru, umelecké sklony. Nie je však jednoduché s vami nadviazať a udržať partnerský vzťah.
Orech
Ak ste narodení v znamení orecha, pristupujete k ostatným ľuďom veľmi nedôverčivo a trvá dlho, než si niekoho k sebe pustíte. To však neznamená, že by ste si v medziľudských vzťahoch neverili, vaše sebavedomie je zdravo veľké a dokážete dobre odhadnúť svoje možnosti. Je pre vás dôležité materiálne zázemie, ktoré si dokážete vybudovať i udržať. Ťažko znášate zmeny a trvá dlho, kým sa prispôsobíte. Navyše pravdepodobne dosť často bojujete so žiarlivosťou.
Tis
Je vašim patrónom tis? Potom by vaše okolie mohlo obšírne rozprávať o vašej nesmiernej fantázii, ktorá vám obohacuje i komplikuje život. Hranice bežnej reality sú vám veľmi úzke, preto sa neustále vznášate niekde v nekonečne a hľadáte odpovede na svoje otázky. Ste enormne citliví a vnímaví na atmosféru, nálady ostatných ľudí a dokážete sa veľmi dobre vcítiť do ich pocitov. Vaše obrátenie do seba však môže prispievať k tvorbe depresií.
Gaštan
Pokiaľ je vašim osudovým stromom gaštan, vaše okolie na vás veľmi oceňuje vašu schopnosť zastať sa kedykoľvek slabších a momentálne utláčaných. Dokážete pre ostatných vytvoriť príjemné zázemie, ste ochotní pomôcť. Viete byť dôslední, vytrvalí a vždy bez obalu poviete to, čo si myslíte. Na druhej strane sa vaša priamočiarosť čas od času zvrhne v neohrabanosť a keď na to príde, viete byť veľmi tvrdohlaví.
Jaseň
Ľudia v znamení jaseňa sú známi svojou spoločenskosťou a iskrivým šarmom, ktorým okúzľujú všetkých okolo. Sú veľmi družní, milujú spoločnosť a dokážu ostatných baviť ľubovoľne dlhú dobu. Majú radi slnko a obvykle neznášajú zimu. Ich spoločnosť je vyhľadávaná a sú známi svojim nezdolným optimizmom a energiou, s ktorou dosahujú vytýčené ciele. Vaša ctižiadostivosť sa však dosť často zvrháva v sebectvo a egoizmus.
Hrab
Neporiadok? Lajdáctvo? Nezodpovednosť? To sú situácie, ktoré vás dokážu úplne vyviesť z kontextu. Vzhľadom na to, že vy potrebujete úplne presné pravidlá a poriadok, nedokážete pochopiť osoby, ktoré jednajú chaoticky alebo napríklad ledabolo. Ste veľmi vytrvalí, húževnatí a radšej konáte, ako hovoríte. Na druhej strane zle znášate úspechy druhých a máte sklony závidieť ostatným.
Figovník
Keď sa rozdávala bezstarostnosť a radosť, ľudia v znamení figovníka si boli niekoľkokrát pridať. Máte skvelý zmysel pre humor, ktorý na vás ostatní veľmi oceňujú. Ste vtipní, energickí a prístupní akejkoľvek akcii. Neznášate nudu a ufňukaných ľudí. Dokážete sa tešiť z maličkostí a vaše nároky na ostatných sú veľmi benevolentné. Ste však tiež pomerne značne náladoví a precitlivení, takže nikto z vášho okolia si nie je nikdy istý vašou reakciou.
Usporiadat
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

No podľa tohto som HRAB, všetko sedí, až na tú poslednú vetu!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
sojana sojana

sojana je offline (nepripojený) sojana

horoskop sedí
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Bendži, podľa tohoto horoskopu mi prináleží cyprus a musím povedať, že sedí na 100 %. Verím horoskopom v kladnom slovazmysle, čiže ak je v ňom niečo pozitívne, tak ho vycuciam do poslednej kvapky, ak je tam niečo negatívne, tak si poviem, že je to len horoskop a hádžem to za hlavu. Minule mala kamarátka nejaký "celoživotný horoskop", kde sa musela k tomu konečnému výsledku dopátrať postupne po jednotlivých krokoch. Tak mi našla, čo by malo platiť na mňa, ale ja som pri čítaní vrtela hlavou, že to je teda riadna blbosť, lebo nič z toho na mňa nesedelo. Potom sme postupne prechádzali jednotlivými krokmi ešte raz pomaly a výsledok ma doslova posadil na zadok. Sedelo to na takých 99 %, skutočne. Takže z horoskopov si beriem to, čo mi vyhovuje.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Vďaka Ti za horoskop. Podľa neho mi prináleží brest. A je to veru so mnou tak.Na celých 100%.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danilka aj ja som brest. Ale či to sedí, alebo stojí, alebo je ušité na 100% neviem. Nechávam na posúdenie iným.
0 0
skpeter skpeter

skpeter je offline (nepripojený) skpeter

mozem iba suhlasit. som lieska a sedi to na mna
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Som topoľ, ale až taká úžasná nie som :p :p :p
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

23. 12 - 1. 1, 25. 6 - 4. 7: Jabloň
2. 1. - 11. 1., 5. 7. - 14. 7: Jedľa
12. 1 - 24. 1, 15. 7. - 25. 7: Brest
25. 1. - 3. 2., 26. 7. - 4. 8.: Cyprus
4. 2. - 8. 2., 5. 8. - 13. 8.: Topoľ
9. 2 - 18. 2., 14. 8. - 23. 8.: Céder
19. 2. - 29. 2., 24. 8. - 2. 9.: Borovica
1. 3. - 10. 3., 3. 9. - 12. 9.: Vŕba
11. 3. - 20. 3., 13. 9. - 22. 9.: Lipa
21. 3. Dub
23. 9. Olivovník
22. 3. - 31. 3., 24. 9. - 3. 10.: Lieska
1. 4. - 10. 4., 4. 10. - 13. 10.: Jarabina
11. 4. - 20. 4., 14. 10. - 23. 10.: Javor
21. 4. - 30. 4., 24. 10. - 3. 11.: Orech
1. 5. - 14. 5, 4. 11. - 12. 11.: Tis
15. 5. - 24. 5., 12. 11. - 21. 11.: Gaštan
25. 5. - 3. 6., 22. 11. - 1. 12.: Jaseň
4. 6. - 13. 6., 2. 12. - 11. 12.: Hrab
14. 6. - 24. 6., 12. 12. - 22. 12: Figovník

Monika, čo som Tis, alebo Gaštan. Som 12.11. Alebo aj to aj to
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja som jarabina a na mňa to vôbec nesedí.....
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Absolútne nesedí, veriť treba sám sebe a nie horoskopom a niekomu, kto sa riadne zabáva. Viete si predstaviť, ako sa môžu baviť v jednotlivých redakciách novín a časopisov? Skúste si to predstaviť, že podľa čoho to menia, myslíte, že majú zaplatenú vešticu teodoru?
0 0
sahara80 sahara80

sahara80 je offline (nepripojený) sahara80

nech sa bavia koľko chcú, ja sa bavím zase na iných veciach, ale jedno je isté, že ten môj sedí na 1000%. Nie je to chyba, je to ozaj tisíc percent. A popri tom veru verím aj sama sebe a dobrej a vyskúšanej jasnovidke tiež. Boli časy, keď som nikomu a ničomu neverila a bolo to na figu, mala som pocit, že som skysnutá a samé negatívne myšlienky človeka len ubíjajú. Vlastná skúsenosť !!! Už sa nesnažím vo všetkom hladať len to zlé a čo sa mi nepáči, to si nevšímam.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

No, vidím, že ani na mňa to vôbec nesedí. Som Vŕba, ale tá charakteristika - to vôbec nie som ja. Práveže naopak - milujem spoločnosť ľudí a nielen tých najbližších...
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

alušik
No, vidím, že ani na mňa to vôbec nesedí. Som Vŕba, ale tá charakteristika - to vôbec nie som ja. Práveže naopak - milujem spoločnosť ľudí a nielen tých najbližších...
tiež som vŕba
mne ten opis sadol
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Cyprus
Ľudia v znamení cyprusu by svoj optimizmus mohli predávať za zvýhodnenú cenu, pretože na každej udalosti dokážu nájsť pozitívnu stránku a radovať sa z nej. To by som len chcela, ale bohužiaľ neplatíVedia sa radovať zo života a užívať si ho so všetkým.čo je to so všetkým? Nepoznajú žiadne prekážky a každý problém sa podľa nich dá vyriešiť.A toto už v mojom prípade vonkoncom neplatí(viď môj nick). Veľkú váhu prikladajú individualite a osobnému rozvoju.A kto by nechcel? Na druhej strane však vďaka svojej túžbe po slobode a originalite môžu pôsobiť na ostatných expanzívne a zastrašovať ich.Nóó neviem, až tak originálna tiež nie som


Po zhrnutí týchto faktov mi vychádza - buď ten horoskop nie je až tak presný, alebo ja som sa len omylom narodila do tohoto znamenia
0 0
Soňurka Soňurka

Soňurka je offline (nepripojený) Soňurka

začiatočník v účtovníctve, amatér, nadšenec PORADY ...viac
Posielam pre všetkých poraďákov so želaním všetkého najlepšieho v roku 2008

HOROSKOP NA ROK 2008

http://www.24hod.sk/clanok-45877-Hor...rok-2008.html]
Naposledy upravil Soňurka : 31.12.07 at 10:30
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

bezradná Pozri príspevok
Cyprus
Ľudia v znamení cyprusu by svoj optimizmus mohli predávať za zvýhodnenú cenu, pretože na každej udalosti dokážu nájsť pozitívnu stránku a radovať sa z nej. To by som len chcela, ale bohužiaľ neplatíVedia sa radovať zo života a užívať si ho so všetkým.čo je to so všetkým? Nepoznajú žiadne prekážky a každý problém sa podľa nich dá vyriešiť.A toto už v mojom prípade vonkoncom neplatí(viď môj nick). Veľkú váhu prikladajú individualite a osobnému rozvoju.A kto by nechcel? Na druhej strane však vďaka svojej túžbe po slobode a originalite môžu pôsobiť na ostatných expanzívne a zastrašovať ich.Nóó neviem, až tak originálna tiež nie som


Po zhrnutí týchto faktov mi vychádza - buď ten horoskop nie je až tak presný, alebo ja som sa len omylom narodila do tohoto znamenia
Opýtaj sa, či nie si náhodou narodená predčasne
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Nóóó, mne to vychádza tak, že som asi poobžierala konáre na viacerých stromoch
0 0
Kováčka Kováčka

Kováčka je offline (nepripojený) Kováčka

Vraj som céder - sedí to tak na polovicu. Viac by mi pristal cyprus. Asi budem niečo také ako napísala Kazu...
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Ja som jedľa, čiastočne sedí - len tých priateľov mám veľa, ale je pravda, že len tak ľahko nenazvem človeka priateľom.
0 0
Maaaria Maaaria

Maaaria je offline (nepripojený) Maaaria

noo, na mna opis sadol. ja som Figovnik. Aj ked si horoskopy citam skor pre zabavu a hned v dalsom momente zabudnem co som tam citala, ale neda mi to neprecitat. :-)))))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať