Zavrieť

Porady

Aký program pre neziskové organizácie?

Prosím vás, kto má skúsenosti s nejakým dobrým softom pre neziskové organizácie, aj JU aj PU?
Ktoré čo zvádnu a koľko stoja?
ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alena je offline (nepripojený) alena

    alena
    už sa to tu preberalo, pozri Neziskové organizácie - neziskový sektor, či tam niečo nenájdeš

    ikus je offline (nepripojený) ikus

    ikus
    ahoj, myslim ze Money od Cígler softu ma soft pre neziskovky za celkom prijatelnu cenu. Ale treba si urobit porovnanie

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    alena
    už sa to tu preberalo, pozri Neziskové organizácie - neziskový sektor, či tam niečo nenájdeš
    nenašla ...

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    ikus
    ahoj, myslim ze Money od Cígler softu ma soft pre neziskovky za celkom prijatelnu cenu. Ale treba si urobit porovnanie
    Na Money pracujem , ale potrebujem JU, kdežto Money má veriu len pre PU...
    Pritom mám Money professional...

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    alena
    už sa to tu preberalo, pozri Neziskové organizácie - neziskový sektor, či tam niečo nenájdeš
    už našla, nejak strácam témy.
    ale aj tak tam rišia PU, ja by som potrebovala JU...

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    LubenaK
    Skús ALFU, či by nevyhovovala.
    To je práve problém s "obyčajným" softom. Pri vytlačení peňaž. denníka neobsahuje stĺpce, ktoré upravuje opatrenie MF SR č. MF/10354/2004-74.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Marianna01
    To je práve problém s "obyčajným" softom. Pri vytlačení peňaž. denníka neobsahuje stĺpce, ktoré upravuje opatrenie MF SR č. MF/10354/2004-74.
    Marianka skús sa pozrieť na www.exalogic.sk má v PÚ účt.osnovu aj pre neziskovky.

    RenataK je offline (nepripojený) RenataK

    RenataK
    Marianna01
    To je práve problém s "obyčajným" softom. Pri vytlačení peňaž. denníka neobsahuje stĺpce, ktoré upravuje opatrenie MF SR č. MF/10354/2004-74.
    V alfe sa dá zadať SVB, o neziskovke neviem, ale skús zavolať do krosu, určite poradia

    LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

    LubenaK
    Skús si v Alfe zadať SVB a stĺpce peňažného denníka sa dajú v číselníku - Účely-stĺpce peňažného denníka - premenovať tak, ako by si potrebovala. A v číselníku Analytika zas podrobnejšie členenie.

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    Ďakujem dievčatá, nakoniec som pristúpila k PU v Money
    Cením si, že ste sa mi snažili pomôcť.

    ala42 je offline (nepripojený) ala42

    ala42
    Ja pracujem v proluci od fy Infopro. Je docela fajn, len pracovnici fy sú trocha šuchtavi..

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Používam MRP PU , krátko, ale som spokojná. Kde mi nestačila užívateľská príručka, prezrela som tému na Porade .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.