Zavrieť

Porady

Vypracovanie transferovej dokumentácie

Ponúkam vypracovanie dokumentácie alebo šablóny transferovej dokumentácie. Skúsenosti mám z nadnárodnej spoločnosti v ktorej sa venujem priamo transfer pricingu. Bližšie info poskytnem v správe
3 komentárov     zbaliť
ciceron firmu A aj firmu B vlastni tá istá osoba a je aj v oboch firmách konateľom, Firma B by každý mesiac fakturovala firme A zváracie a zámočnické práce na základe zmluvy o dielo. Akú transferovú dokumentáciu by mala viesť a ako by mala vyzerať. Úplne sa v tom strácam. Mám o niečo požiadať aj finančnú správu?
Orsz Finančnú správu nemusíte o nič žiadať, ak teda nechcete aby vám schválili transferovú dokumentáciu za poplatok. Robíte skrátenú transferovú dokumentáciu - vzor sa dá zakúpiť aj tu cez Poradu , ak si pozriete záložku školenia, je tam v ponuke aj materiál, medzi tým aj skrátená TD,
maja 83 Dobrý deň, za akú cenu ponúkate vypracovanie TD skrátenej, resp. vedeli by ste poskytnúť konzultáciu a za koľko. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ciceron je offline (nepripojený) ciceron

    ciceron
    Ďakujem už som si objednala , dúfam že to budem vedieť podľa vzoru urobiť. Trochu sa dostávam do obrazu, ale stále je to pre mňa ??? Daňovník ktorý vedie transferovú dokumentáciu je v mojom prípade firma B? Keď urobím skratenú transferovú dokumentáciu založím si ju a môžem vystavovať fakturácie firme A bez problemov. Tým, že mám založenú transferovu dokumentáciu je všetko v poriadku, alebo mám aj iné povinnosti.

    blondy je offline (nepripojený) blondy

    iwa blondy
    Dobrý deň, potrebovali by sme spracovať TD v skrátenej verzii. Ide o prenájom. Ďakujem za viac info.

    Vypracovanie transferovej dokumentácie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.