Zavrieť

Porady

OLYMP - rozúčtovanie pre PÚ


Zdravím všetkýchčo robia mzdy v OLYMP-e, mám otázočku:
chcela by som už začať využívať export do Omegy pričom by sa mi spravil ID na mzdy, ale neviem ako zadať účty - analytiky pre PÚ. Našla som to len v každom jednom pracovníkovi pri zadávaní výplaty- zložky mzdy, ale keby som mala pri každých výplatách zadávať všetky účty - analytiky pri 16 ľuďoch, tak to mám rýchlejšie ten ID ručne.
NEVIE NIEKTO či sa nedajú tieto účty zadať niekde raz a pre všetkých zamestnancov? a potom ich len korigovať - napr.zdravotnú poisťovňu.
móóóc ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kimáková je offline (nepripojený) Kimáková

    Kimáková
    Milý/á sway.

    Takže rada: Zdravotné poisťovne je možne v Olympe rozúčtovať na analytiku nasledovne: pôjdeš do Organizácia - Bankové účty a nájdeš si zdravotné poisťovne. Otvoríš si ich cez Oprav a naspodku máš okienka Má dať - Dal. Stačí ak vyplníš iba analytiku. Tým pádom vo všetkých vygenerovaných výplatách u všetkých zamestnancov bude nahodená analytika z Bankových účtov. To isté môžeš urobiť napríklad aj na Sociálnu poisťovňu. Čo sa týka jednotlivých zložiek mzdy to musíš robiť u každého zamestnanca zvlášť. Samozrejme už len analytiku pre čiastku na mzdy (521/331). Ak si chceš uľahčiť robotu a nenahadzovať to každý mesiac, tak si túto analytiku nahoď v Personalistike na karte Zložky mzdy. Potom každý mesiac pri generovaní výplaty sa ti prenesie analytika zo zložiek mzdy.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Kimáková
    Milý/á sway.

    Takže rada: Zdravotné poisťovne je ........


    Moc ďakujem, skúsim sa s tým potrápiť - keď to bude fungovať bude zas o kúštik robotky menej , vďaka.

    OLYMP - rozúčtovanie pre PÚ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.