Zavrieť

Porady

dataprojektor nedetekuje HDMI

potreboval by som poradit s dataprojektorom Hitachi CP-CX300WN. Je pripojeny k NTB-win10 HDMI kablom. vsetko bezalo v poriadku a zrazu prestal detekovat HDMI kabel. Vyskusal som vymenit kable aj iny NTB a stale nic. Neprodpokladam, ze by sa zrazu pokazil HDMI vystup, nakolko to zacalo robit aj na dalsich 3 projektoroch. Cez Vga je prenos v poriadku. V com moze byt chyba....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jakub29 je offline (nepripojený) Jakub29

    Jakub29
    Dobry den, mozno mate zle nastavene premietanie.
    Rada by mohla byt:
    na ntb.

    1. Zapnite projektor
    2. Zapnite notebook
    3. Ked sa zapne do Windowsu - Stlacte klavesu windows a P
    4. Zvolte duplikacia

    Malo by pomoct
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    matesko3 problem nie je v duplikovani ale v tom, cez HDMI prenos nefunguje..
    misoft Win10! Neaktualizoval si ho náhodou? Ak áno - tak ti možno natlačilo ovládače od M$. Takže si skontroluj ovládače grafiky, či máš tie správne. Tak isto si skontroluj aj ovládače zvukovky - nakoľko HDMI prenáša i zvuk, tak prenos zvuku cez HDMI sa aktivuje vo zvukovke.
    matesko3 no myslim tiez ze t bude aktualizaciou Win-odinstaloval som vsetky nove aktualiyacie a nic - este skusim aktualizovat vsetky ovladace cez driverbooster a uvidim, ci to pojde
    kazdopadne dakujem za odpoved
      zbaliť

    dataprojektor nedetekuje HDMI

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.