Zavrieť

Porady

Výživový doplnok "Nattoserrapeptáza"

Chcem sa spýtať, či niekto pozná tento výživový doplnok. Nikde som nenašiel recenziu, alebo nejaké ohlasy. Nechcem kúpiť nejaký "reklamný" šmejd.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    filipp je offline (nepripojený) filipp

    filipp
    Japonci, ktorí užívajú nattokinázu v podobe sýra natto už niekoľko storočí, vôbec netrpia trombózou. Toto je vedecky preskúmaný. Už aj praktické skúsenosti slovenských užívateľov: napr.: Dobrý deň. Pri opakovanej kontrole ultrazvukom mi lekár uznal, že moja situácia s trombózou sa zlepšila. A to aj vďaka nattoserapeptáze. Pretože, až keď som ju začal užívať sa situácia zmenila.
    Naposledy upravil filipp : 23.01.19 at 10:54
    filipp .

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Serapetaza je enzym, ktory ma protizapalove ucnky.
    Nam sa osvedcila pri trombotickych rozsirenych zilkach na nohach, stav nie este na krcove zily, ale dost zly, sa vyrazne zlepsil.
    Neviem, aka je netto... a kolko UI ma, na obale ma len 30000 SPU, co nie je medzinarodna jednotka oznacovania vyrobcami, vymysleli si ju predajcovia.
    Nebudem davat link, ale tu, co sme mali vies vyhladat pod: Serrapeptáza 250,000IU 90 tabliet

    Výživový doplnok "Nattoserrapeptáza"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.