Zavrieť

Porady

Podnikatelia z Porady :)

Niekto tu dnes otvoril staru otázku a tak mi to pripomenulo Dantessa a jeho začiatky s masážnym salónom. Ak sa nemýlim, dnes má eshop s vlastnoručne praženou kávou. A verím, že sa mu darí.
Spomínam si aj na niektorých ďalších poraďákov, ktorí keď začínali na porade, tak sa tu radili. Napríklad šéf spotrebiteľského centra a jeho problém s básničkovým webom
Alebo rozbeh franšízy s mrazenými jogurtami.
A Filip s knižným webom, pokračujúc analýzou firiem z dostupných dát...

To si len tak narýchlo spomínam, ale myslím, že je toho oveľa vaic.

Celkom zaujímavé je takýto pohľad dozadu. Tak pevne verím, že všetkým ten ich biznis fachčí
Usporiadat
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Pozri si ich účtovné závierky na webe a zistíš, či sa im darí. :-)
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

profesional
Pozri si ich účtovné závierky na webe a zistíš, či sa im darí. :-)
jasne, lebo na porade vystupuju pod celym menom a este ja ICO/DIC zadali, ked zacali so zivnostou .....
1 0
karakul karakul

karakul je offline (nepripojený) karakul

Podnikateľom z Porady (t.j. tí ktorí založili Poradu) sa iste darí... veď dnes už radia iba za peniaze... a tí (teda nie všetci, ale rozhodujúca väčšina), ktorí radili zadarmo, už dávno Poradu opustili... stačí sa pozrieť na nové témy, príspevky - v čase uzávierok a daňových priznaní tu bolo 90-95 príspevkov k danej problematike; dnes už (bezplatná) Porada.sk má veľmi málo kvalitného obsahu k daniam a účtovníctvu.
4 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

profesional
Pozri si ich účtovné závierky na webe a zistíš, či sa im darí. :-)
hmm, len často sú to fyzické osoby

A neboj, sledujem aj teba
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dáša_
profesional
Pozri si ich účtovné závierky na webe a zistíš, či sa im darí. :-)
hmm, len často sú to fyzické osoby

A neboj, sledujem aj teba
Dantess mal z celej Porady vždy najkultivovanejší prejav, veľmi slušný človek, aspoň ja som ho tak vnímala. Naši k nemu chodili na masáže. Na webe mal svoje meno normálne uvedené. Ako inak.
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

korela
Dantess mal z celej Porady vždy najkultivovanejší prejav, veľmi slušný človek, aspoň ja som ho tak vnímala. Naši k nemu chodili na masáže. Na webe mal svoje meno normálne uvedené. Ako inak.
Cest jeho pamiatke...
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať