Zavrieť

Porady

Výčapné zariadenie a výber pív do vlastného podniku.

Prajem pekný deň, otváram podnik a chcela by som tam nejaké zaujímave pivá, z rôznych pivovarov neustále na obmenu. Tak by ma zaujímalo či viete v niečom takomto chodiť, či aj nejaké menšie pivovary ponúkajú výčapné zariadenia. Ešte by som sa zaujímala o firmy ktoré pivo dodávajú. Vopred ďakujem za odpoveď
3 komentárov     zbaliť
willma a čo tak trochu pohľadať po nete a osloviť priamo vybrané pivovary?
Lenka192 Ďakujem to viem aj bez vašej odpovede. Zisťujem si to všetko sama ale chcela som počuť rady aj od použivateľov. Pekny deň pani willma
lujza.j K comu ti bude rada..ktora uz nemusi byt aktualna...lebo podmienky sa zmenili....pripadne...kazdy ma iny odber..cize ine podmienky....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kimno je offline (nepripojený) kimno

    kimno
    Ja pracujem ako technik pre pivovar, ak chceš stále obmieňať pivá tak riešenie je jedine také že si výčapné zriadenie kúpiš za vlastné. Alebo budeš čapovať pivá z nemenovachých koncernov /europivá/ ktoré majú síce viac značiek pod sebou ale ....všetko na jedno kopyto.... tak sa rozhodni... . Ešte máš možnosť ísť cestou kvality alebo kvantity....

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Určite by som nešiel do podniku na pivo, v ktorom by ma čakalo " prekvapenie ", že nie je teraz v ponuke, pretože si obmenila ponuku pív. Neviem aké máš skúsenosti v podnikaní, ale používatelia - štamgasti sa radi vracajú, keď vedia, že tam dostanú na čo majú chuť. Určite tvoj koncept výnimočnosti ti nebudem vyhovárať, sama neskôr pochopíš.

    Výčapné zariadenie a výber pív do vlastného podniku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.