Zavrieť

Porady

OBKLAD A DLAŽBA

Obkladači - ozvite sa
potrebujem urobiť obklad a dlažbu v dvoch kúpelniach rod. domu v Trenčíne. Spolu cca 40 m2. Súrne!!!! Rozhoduje kvalita a cena.

p.s. v budúcnosti možná spolupráca

čakám na odpovede - martuľa
Usporiadat
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ináč..je to príspevok z 8 mesiaca
ale tu na www.cenoveponuky.sk sa dá tiež vyžiadať cenová ponuka
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

Ahojte poradáci.
Prosím Vás o Vaše skúsenosti. Potrebovala by som obklad a dlažbu do kúpeľne. Potrebovala by som v cene cca 200-400,- SK. Na internete som niečo našla, ale nič ma neoslovilo. Ak niekto kupoval tento rok obklad, podeľte sa o info ako ste hľadali a vyberali a hlavne kde.
Ďakujem
Naposledy upravil Adkah : 10.07.08 at 11:47
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Určite sa vyhnite Španielskej, Talianskej a podobnej kvalite.V tejto cenovej relácii sa dá od vyššie menovaných kúpiť len bordel.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

220870 Pozri príspevok
Určite sa vyhnite Španielskej, Talianskej a podobnej kvalite.V tejto cenovej relácii sa dá od vyššie menovaných kúpiť len bordel.
OK, tak akú cenu mám očakávať od kvality za m2?Ďakujem za skúsenosť
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ja mám poľské obkladačny a dlažbu v tej cenovej relácii. A s kvalitou som spokojný.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

smith Pozri príspevok
Ja mám poľské obkladačny a dlažbu v tej cenovej relácii. A s kvalitou som spokojný.
Super, a aká značka?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Adkah Pozri príspevok
Super, a aká značka?
Zistím a dám vedieť.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Sú to nasledovné:

Paradyž, Opoczno, Nova gala
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
poľské obklady ani dlažbu nedoporučujem, tie spodky nebývajú presné - hlavne sú krivé a ohnuté a ani glazúra nie je dobre vypálená. V tej cenovej relácii už nie je poriadne nič dostať :-(
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
babenko1 Pozri príspevok
poľské obklady ani dlažbu nedoporučujem, tie spodky nebývajú presné - hlavne sú krivé a ohnuté a ani glazúra nie je dobre vypálená. V tej cenovej relácii už nie je poriadne nič dostať :-(
Nemôžem s tým súhlasiť. Mám doma dlažbu aj obklad opoczno a neboli problémy ani s rozmermy, ani s glazúrou.
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

Smith, ďakujem za radu určite pozriem na internete tieto značky.
Babenko1 ja som cenu napísala len odhadom, pretože nemám prehľad.Nemusím sa jej držať. Zatiaľ robím prieskum. Ale ďakujem za názor.
0 0
Adaka Adaka

Adaka je offline (nepripojený) Adaka

milujúca matka
smith a kúpil si to v Poľsku alebo u nás v nejakej predajni? dík
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Adaka Pozri príspevok
smith a kúpil si to v Poľsku alebo u nás v nejakej predajni? dík
Neviem, kde kupoval smith, ale dostať ich aj u nás
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ja tie obklady lepím po stenách a tvrdím: aj keď Poliaci šli v posledných pár rokoch s kvalitou obkladu (aspoň čo sa týka rovinnatosti a presnosti obkladu)prudko hore .Stále sú to len tý Poľký šmelinári ,ktorý by nemali radosť z predaja ak by niekoho pri predaji dobre neoje. ali. Obklad z Opočna a z Pradižu má jeden veľký nedostatok, ktorý nie je vidieť voľným okom.Tieto obklady nemajú kvalitnú glazúru ak vôbec nejakú majú.T.j. táto ich glazúra je savá na vodu. Znie to blbo ale cez tú ich ,, obkladačku " pretečie voda .A čo to znamená vo vlhkej kúpelni pri len trošku zanedbanej údržbe , si môže každý domyslieť.

smith Pozri príspevok
Ja mám poľské obkladačny a dlažbu v tej cenovej relácii. A s kvalitou som spokojný.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Kupoval som na Slovensku.
0 0
jarosenka jarosenka

jarosenka je offline (nepripojený) jarosenka

zaneprázdnená mamina
Kupovali ste niekto obkladačky a dlažbu priamo v Poľsku? Akú máte skúsenosť?
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

220870 Pozri príspevok
Ja tie obklady lepím po stenách a tvrdím: aj keď Poliaci šli v posledných pár rokoch s kvalitou obkladu (aspoň čo sa týka rovinnatosti a presnosti obkladu)prudko hore .Stále sú to len tý Poľký šmelinári ,ktorý by nemali radosť z predaja ak by niekoho pri predaji dobre neoje. ali. Obklad z Opočna a z Pradižu má jeden veľký nedostatok, ktorý nie je vidieť voľným okom.Tieto obklady nemajú kvalitnú glazúru ak vôbec nejakú majú.T.j. táto ich glazúra je savá na vodu. Znie to blbo ale cez tú ich ,, obkladačku " pretečie voda .A čo to znamená vo vlhkej kúpelni pri len trošku zanedbanej údržbe , si môže každý domyslieť.
A keď nie Poľske, tak aké? Podeľ sa o skúsenosti.
0 0
vodnár vodnár

vodnár je offline (nepripojený) vodnár

my sme teraz dokončili prerábku bytu, obklady ,dlažby, vańu a ostatne doplnky sme objednávali na www.rasub.sk, aj majster hovoril, že sa mu s tým robilo dobre a je to poľské. pá
0 0
martina2907 martina2907

martina2907 je offline (nepripojený) martina2907

My sme kupovali od Kerka - Jeans, nam sa pacia.Aj cena je dobra
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nie je to vydieť voľným okom, ale.Poľské obklady majú nekvalitnú glazúru..Glazúra cez ktorú presiakne voda nie je glazúra.Ak odo mňa niekto ako remeselníkovi požaduje uloženie poľských obkladov pýtam o 20% navyše.Pretože ten Poľský obklad sa veľmi zle špáruje a najmä u väčších obkladačiek je nutné každú jednu podotierať inak hrozí reklamácia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať