Zavrieť

Porady

Kontrola brata

Ahojte. Mozete mi poradit aky program na androide nainstalovat?
Brat robí hlúposti, rodicoa si nevedia rady, klame, kradne, chodi poza skolu a potrebujem nieco ako keylogger na zaznamenanie info z klavesnici a hesiel na soc. Sieť a nieconako gps locator ale obe v utajenom rezime bez debilnych ikon.
Prisiel by na to za 2 minúty.
Mate s tym niekto skúsenosť?
8 komentárov     zbaliť
ivka70 kolko ma brat rokov?
buchač Myslíš, že na to sledovanie nepríde ?

Mladý potrebuje kompletný preplesk, odobratie mobilu, tvrdý režim...na poradí nezáleží.
ivka70 nie, len myslim, ze inak sa da postupovat, ak je dospely a inak, ak ide o 12 rocne dieta ...a presne ten preplesk, odobratie telefonu s internetom a pod. bez zakulisneho sledovania sa da velakrat dokazat ovela viac ...
buchač Ivy....tú otázku ohľadom sledovania som nepoložil Tebe.
Ale je jasné, že záleží od veku.
ivka70 len si ju dal ako komentar k mojmu, tak to tak vyzeralo
TRULY Ma 17 rokov. Tu nejde o to ze to sekneme to je jasne ale ide o to ze potrebujem komplet podklady k tomu aby ked na to príde aby sme mohli zamedzit mimo mibilnej komunikacii.
Momentalne neviem s kym, kde, kedy a ine veci. Ak sa mu zoberie mobil čo dalej. Potrebujeme mena, miesta a spôsoby. Potom mozes chobotnici urnut chápadlá a vsetky.
ivka70 ZAbudni, to nepomoze, kym mu nestanovia rodicia jadne pravidla, spehovanie to cele len zhorsi
buchač TRULY (Dnes 09:32) ...ale ide o to ze potrebujem komplet podklady k tomu aby ked na to príde aby sme mohli zamedzit mimo mibilnej komunikacii.
------------------
Potrebujeme mena, miesta a spôsoby. Potom mozes chobotnici urnut chápadlá a vsetky.
=============
Nezamedzíš...ak bude mladý chcieť, furt si nájde cestu.
Počul som o prípade, keď mladý fikol dievča cez plot z pletiva, lebo rodičia im bránili v stretávaní...a bolo vymaľované = svadba.
--------------------
Na to druhé je polícia...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    ZahradnikAmater
    Zanedbanú výchovu keylogger nenapraví. Pristavenie peňazovodu na čas odstráni dôsledky. Preplesk namiesto olovrantu, tvrdá práca od rána do večera odstráni prebytok času a nadmernú voľnosť.

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    branislavp, jslancik, pavol54, bettylou, Ferdosondo
    5
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    TRULY Je to app keyloger alebo gps?
    Dokaze bežať na pozadí bez ikon v hornej lište?
    jslancik google nefunguje? áno. ale samozrejme, všetky takéto appky vyžadujú pre spojenie internet... bez neho sa s appkou nespojíš. to je snáď logické, aj keď jeden nikdy nevie...
    TRULY Nevie zapnúť gos na pozadí? Pripadne zapnut a vypnut gps v intervaloch?
      zbaliť
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    TRULY 17
    marleau zobrať telefón a hotovo
    TRULY To nie je riesenie. Potrebujem zistit väzby a potom to riesit.
    marleau kto mu ho kúpil? kto mu platí dáta?
    misoft Ak je doma - zablokovať prístup na domácu sieť. Nepripojí sa. Ak cez dáta a on si ich neplatí - prestať platiť, bez toho sa tiež nepripojí. Ak je to navyše nie na jeho meno, zrušiť a bude mať len kus elektroniky bez významu.
      zbaliť
    misoft T.z. veľký bič a malý dvor

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.