Zavrieť

Porady

Iphone

Zdravím , mala b som takú otázočku , že ked som si stiahla platenu hru , teda za poplatok do iphone mobilu a chcela by som to vložit aj do druhého telefonu samozrejme iphone či sa to dá ? Dakujem
6 komentárov     zbaliť
misoft Mám dojem, pokiaľ pod jedným účtom - malo by sa to dať (ale nie som si istý, či sa neoverujú zariadenia).
verads Nie je to pod jedným účtom !
misoft Tak potom NIE.
ivka70 niektore licencie umoznuju rodinne zdielanie na viac pristrojov, treba zistit
verads Dakujm pekne , ja som si to predstavovala asi tak , že by som to vykopirovala z jedneho iphonu do druhého , ale to by bolo asi velmi jednoduché
vicktor ...alebo sa na to vykaslat a robit nieco uzitocne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    miro_c je offline (nepripojený) miro_c

    miro_c
    V nastaveniach treba otvorit hned prvu polozku (s menom - Apple ID, iCloud, ...) a otvorit Rodinne zdielanie, tam treba pridat Apple ucet (ID), ktoremnu chcete dat zdielat nejaky obsah (moze sa pridat max. 6 uctov), potom nizsie treba vybrat, ze co sa bude zdielat (Zdielanie nakupov, Apple Music, ...). So Zdielanim nakupov by sa mali dat instalovat uz zakupene aplikacie aj clenom rodiny, len tu sa zdiela aj sposob platby - karty (Vasej) pre dalsie nakupy clenmi rodiny.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.