Zavrieť

Porady

Mebline.sk - skúsenosti

Dobrý večer!
prosím vás, objednával niekto z tejto stránky - www.mebline.sk? synovi sa tam páči nábytok, ale ani adresu nemajú uvedenú, nechcem naletieť - ešte som nikdy z netu neobjednávala nábytok...
Kováczová Aj mňa by zaujímali skúsenosti konkrétnych ľudí, ktorí si objednali cez túto stránku. Majú kvalitný nábytok? Aj keď prídeš do seriózneho obchodu, aj tam ponúkajú poľské výrobky a väčšinou to nie je až taká kvalita. Ja mám záujem o kúpeľňový nábytok z tejto stránky, len sa bojím, aká bude kvalita, keďže potrebujem naozaj nábytok, ktorý niečo vydrží, keďže to chcem do bytu, ktorý prenajímam. Ďakujem Vám.
DANAK1 ahoj! objednala som si u nich nábytok do detskej izby BREGI - syn si povyberal jednotlivé diely (s polepom motorky) - prišiel taký nábytok ako bol na stránke, a myslím že je z tých kvalitnejších, mohutnejší, nie tie papierové čo vydržia rok. Pri objednávke ma upozornili že to bude trvať 5-6 týždňov, ale spravili skôr, volali mi, že je to už hotové, a dohodli sme sa, kedy mi to dovezú. V pohode som vyplatila na dobierku (keďže ich nepoznám, peniaze dopredu nepošlem). Aký by bol nábytok do kúpeľne netuším, tento môj čo sme objednali, je fajn, páči sa nám.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Kontakt existuje, je to poľská firma.
    Nivisca Limited Sp.kom, Niwiska 24E, 98400 Niwiska, KRS0000652324, IČ:366054015

    Je to dôveryvhodný obchod. Má pobočky vo viacerých krajinách Európy.
    Tiež je možné vziať si pôžičku od Quatra, hentí sa nebavia s hocikým.

    Len si zisti podmienky dopravy, atď...
    DANAK1 Ďakujem

    Mebline.sk - skúsenosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.