Zavrieť

Porady

Školenie BOZP , VVZP

Zdravim vás. Potrebujem radu od skúsenejších.
Môžem ako bezpečnostný technik školiť zamestnancov vo firmách dodávateľským spôsobom? Ďakujem za vaše rady.
Naposledy upravil ivka70 : 08.04.18 at 05:49
Mila123 áno, ak máš na školenie potrebnú licenciu, tak nie je problém
fiflak Tou licenciou je lektorské minimum alebo osvedčenie bezpečnostného technika, ktoré vydáva NIP ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    áno, s osvedčením

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ako bezpecnostny technik by si mal mat zakon 124/2006 o BOZP v malicku, pozri § 27
    viazana zivnost - pol. 26
    fiflak V podstate robím si momentálne kurz.
    Pokiaľ ho dokončím a budem chcieť založiť BTS musím vyžiadať od IP ešte oprávnenie?
    willma prečítaj si, čo som ti napísala, skôr ako po troch rokoch samostatne robiť nebudeš môcť.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    oboje a navrch potrebuješ mať oprávnenie na výchovu a vzdelávanie a pozri si podmienky získania na stránkach NIP a potom už len živnosť alebo s.r.o.
    tou licenciou je oprávnenie na výchovu a vzdelávanie v oblasti bezpečnosti práce, toto oprávnenie vydáva NIP po 3 ročnej praxe, ale ešte predtým potrebuješ 2 roky prax aby si si mohol spraviť skúšky na AUTORIZOVANÝ bezpečnostný technik + potom tie tri roky prax, takže ťa čaká ešte 5 ročná prax
    ale aj toto oprávnenie sa dá obísť
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    fiflak Môžeš mi prosím ťa napísať súkromnú správu ?
    willma Neradím ti obchádzať zákony, Príde na to IP a máš po osvedčení a oprávnení
    PROFIodborník jedná sa o legálne obchádzanie zákonov, v podstate IP s tým nemá ani problém lebo zákon to tak dovoľuje, takže je to v súlade so zákonom, kto vie o čo sa jedná tak to len potvrdí, proste príde mi úplne na hlavu aby človek ako si spraví ABT musí ešte tri roky praxovať aby mohol vykonávať školenia, čo je jedná z najprimitivnejších vecí z činnosti bezpečnostneho technika
    Drago1 viete mi poradiť ako ? zaplatím vám...
      zbaliť

    Školenie BOZP , VVZP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.