Zavrieť

Porady

Hypoteka mladych

Dcera si chce zalozit rodinu a tuzia po samostatnom byvani v Kosiciach. Vie niekto poradit vyhodny sposob finacovania byvania ? Tak, aby ich splacanie bytu celkom nezruinovalo a zostalo im nieco aj na uzivanie zivota
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa bodov

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

ivka70
Najvyhodnejsi sposob financovania je financovanie sponzorom (napr. bohaty otecko ci stryko)
Ak taku moznost nemaju, tak asi jedine hypoteka.
Obehat si nejake banky, zistit podmienky a porovnat.
Ci im nieco ostane a kolko, to zavisi od ich prijmu, od vysky hypoteky a ich predstavach o minani a investovani do byvania.
8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Exnerova nedozvedela som sa nic zaujimave
korela Nedozvedela, lebo ani ty si nedala pomerne dôležité základné informácie, ako napr. koľko rokov majú tvoji mladí a koľko si doteraz našetrili ešte pred plánovaným osamostatnením sa. Každý by sa mal prikrývať takou perinou akú má.
Každý sa dnes automaticky zadlžuje, pretože sa zadlžuje jeho okolie a celý štát. Nech začnú konečne ľudia trochu uvažovať.
Exnerova ani tato rada ma neobohatila
buchač Exnerova (Dnes 11:06) ani tato rada ma neobohatila
----------------------

Blahoslavení chudobní duchom...ich je kráľovstvo nebeské.



Exnerova este slabsie ako predosle
ivka70 chcela si nejaku radu alebo len vytvorit stupnicu svojho individualneho znevazovania odpovedi?
Co zaujimave sa chces dozvediet, ked si ziadne relevantne informacie neposkytla?
Nechaj radsej zistovanie na mladych, ak mas takto znevazovat akukolvek snahu inych.
Exnerova ked ti chybali relevantne informacie, mohla si vyuzit "upresnenie otazky " a potom odpovedat
ivka70 To skor ty si mohla doplnit otazku, ked ti odpoved nepostacovala. Namiesto toho len hodnotis, ako ti nikto nevyhovuje ....
  zbaliť

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.