Zavrieť

Porady

Čo so spálenou kožou a kruhmi od okuliarov.

Zdravím,

mám taký problém, včera som sa trochu pozabudol na slniečku, a čo čert nechcel mal som slnečné okuliare. Slnko ma celkom slušne spálilo no a keďže som mal okuliare ostali mi od nich neopálené kruhy v oblasti oči.
Dá sa s tým niečo spraviť ? vyzerá to strašne.

Ďakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Majo99 opaľovať to už moc nechcem, ak tým myslíte to, že by sa mi opálili aj miesta kde som mal pred tým okuliare, a tými obkladmi tú začervenanú pokožku zosvetlím ?
    lujza.j Obklady su na ukludnenie pokozky....

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    priateľku/mamu/sestru/dcéru/vnučku popýtaj o radu ohľadom make-upu. ten to bez problémov vyrieši.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft ...alebo nech to nechá tak a bude ako panda v negatíve....
    jslancik maku-up je normálna vec. čo mu poradím samoopaľovací krém? to by nedopadlo dobre.
    sám nosím na slnku stále slnečné okuliare a mám ich "vypálené". neriešim. kruhy pod očami to kompenzujú
    buchač Make up je v dnešnej dobe v móde...

    Čo na tom,že bude zmaľovaný jak buzerant ... hlavne, že nebude vyzerať jak kobra - okuliarnik indický...
    jslancik Juraj, namaľovať sa dá aj kultivovane, teda aj tak, že to nik nebude vedieť. byť zmaľovaný ako ***** je voľba a zámer. a nie, nemám s tým skúsenosti
    buchač Osobne by som sa s tým ksichtom až tak netrápil.
    Normálny pochopí a usmeje sa.
    Tých druhých si netreba všímať.
    Ono každé čudo tri dni trvá.

    Keď už, tak by som si nedal make upe, ale samoopaľovací krém, ktorý vyrovná to opálenie s belobou.
    Krém Nubian je tiež vhodná voľba.
    jslancik samoopaľovací krém na kožu okolo očí? a iba tam? aby to vyzeralo dobre? to by sme tu o pár hodín mali otázku, ako nevyzerať ako debil, časť 2
      zbaliť

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Okuliare dnes neskladaj. Zajtra vreckovkami a pod. zakry spalenu pokozku a doopaluj si viecka.

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    No,hlavne s tým už nechod na slnko,lebo to zapigmentuje a máš sa s čím baviť zbytok života.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Svetlé miesta okolo očí natrieť hnedým krémom na topánky
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vicktor Nemusi byt ani na topanky, len nech je to hnede.
    Nandrolon :-))))))))))))))))
    misoft Hmmmm..... hnedé, hnedé.... čo všetko je hnedé.....
      zbaliť

    Čo so spálenou kožou a kruhmi od okuliarov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.