Zavrieť

Porady

Umývačka riadu Bosch SRV46A63

Dobrý deň. Umývačka riadu pracovala dlhšie ako inokedy, tak som ju otvoril a vypol. Svietil indikátor End pre ukončenie programu, ďalej pracovalo čerpadlo a tiež indikátory pre nastavenie teplôt 65 a 50 stupňov (my používame umývačku na najkratší program 35 stupňov). Vo výpusti som našiel zrnká z citróna, tie som vybral, čerpadlo poškodené nebolo. Tlačidlami som ju vyresetoval a zatvoril. Vo dverách umývačky na pravej strane dolu to silnejšie puklo, ako prerazený kábel a bolo cítiť trošku smrad ako po skrate. Po zapnutí umývačky slabučko preblikávali kontrolky, poistky nevyrazilo. Čo by mohlo byť závadou?
Vopred vďaka za odpoveď.
3 komentárov     zbaliť
misoft To ti zistia servisáci....
mairiam Vďaka za info, ešte skúsim youtube.
misoft Tak veľa šťastia - na Trubke toho síce nájdeš veľa, ale len ako opraviť. Ale ako ZISTIŤ, kde je chyba - málo je toho.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Asi najrozumnejsie bude zavolat si servis.Zoznam servisakov vo svojom okoli si jednoducho vygooglis,alebo najdes v knizke,ktoru si dostala pri kupe umyvacky.

    Umývačka riadu Bosch SRV46A63

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.