Zavrieť

Porady

Dos program pod Win XP Media Center Edition

V novembri 2005 som za 100 % pomoci andreja_rv vyriešil problém s Win XP Hom a WIN 2000 profesional pri spúšťaní aplikácie vytvorenej pre MS DOS.


Teraz mám problém s Win XP Media Center Edition na notbuku HP Pavilion Dx5000. Napísal som celkom malý program vo Foxpro 2.6 pre MS DOS ktorý pracuje s 1 databázou a ktorý funguje pod Win XP Hom aj WIN 2000 profesional ale nechce pracovať pod Win XP Media Center Edition.

Problém sa prejaví tak, že sa program naštartuje, otvorí sa DOS okno program zobrazí textz a políčko pre zadanie údajov a ďalej nič. Nereaguje na klávesnicu ani na myš. Jediné čo môžem urobiť je myškou ukončiť úlohu v pravom hornom rohu DOS okna kliknutím na krížik.Win XP Media Center Edition


Prosím dokáže niekto preklenúť problém s Win XP Media Center Edition.


Zatiaľ ďakujem pekne.


apo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuzu247 je offline (nepripojený) zuzu247

    zuzu247
    Ahoj asi ti moc nepomôžem, ale môj technik mi na toto povedal, že treba zmeniť windows v notebooku. Vtipný, no čo ho zabijem!?

    Dos program pod Win XP Media Center Edition

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.