Zavrieť

Porady

Máte skúsenosti s investicnymi fondami ?

Mám osobný účet a nejaké drobné navyše v banke. Pracovníčka banky , ktorá ma má momentálne prideleného ma často a opakovane oslovuje , pozýva do banky a všemožne ma nahovára aby som peniaze investoval do investičných fondov . Je pravda, že terminované vklady nestoja za nič . Raz som to skusil a prosperita konkrétneho fodnu bola taká, že som odtial o dva roky s minimálnou stratou utiekol. Ja tvrdím , že na to aby človek investoval do fondu , by sa mal v tejto problematike vyznať , sledovať vývoj a podla vlastného uváženia môže risknúť. Ale ak človek na toto nemá čas , tak investovať naslepo tak , že vám v banke ukážu 5 fondov , k tomu grafy ako sa im darí a vybrať si podla názvu je hlúposť. Vidím to tak , že kupovať akcie tak , kde už graf vyletel do výšín je neskoro. To už sa mi stalo a jediný další smer je nadol. No ak kupovať niečo čo sa stále plazí dole ...načo : - ) Musím konštatovať , že už mi tá prílišná starostlivosť mojej bankárky začína vadiť. Máte skúsenosti s fondami ?
Naposledy upravil ivka70 : 06.06.18 at 22:55
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Máte skúsenosti s investicnymi fondami ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.