Zavrieť

Porady

Bolesť po močení počas menštruácie

Mám problém s veľkou bolesťou po močení (nie počas), avšak objavuje sa to len počas menštruácie a končí pár dní po jej skončení. Bola som už aj u gynekologičky aj u obvodného lekára. Gynekologička mi spravila stery z pošvy aj z močových ciest, pričom obe boli negatívne. U obvodného lekára mi testovali moč, výsledok bol tak isto negatívny. Momentálne sa chystám na urológiu. Krv mi však nikde ešte nebrali a neposielali na testy, neviem či by sa z nej dalo zistiť niečo viac (myslím zápal v tele, ktorý by sa takto mohol eventuálne prejavovať). Chcela by som sa opýtať, stretli ste sa už s niečim podobným? Čo by to mohlo byť?
kukučka A gynekologička sa s tým ešte nestretla?
1sabi3 asi nie, keď ma po uvedených vyšetreniach odkázala na obvodného lekára
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    1sabi3 A smiem vedieť podľa čoho to usudzujete? Ja som už o tejto chorobe čítala, lenže tam je aj mnoho iných príznakov. Nechcem si pripustiť že mám práve endometriózu, hlavne pre jej zložitú diagnózu aj liečbu. Najprv si počkám na výsledky z urológie a ak mi tam nič nenájdu tak znova zájdem na gynekológiu, aby ma vyšetrili na túto chorobu. Máte s touto chorobou skúsenosti? Smiem vediet ake?
    1sabi3 díky, toto všetko som už čítala... prijala by som skôr nejaké skúsenosti

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    ak používaš tampóny, prestaň ich na skúšku používať, aj to býva príčinou bolestí

    Bolesť po močení počas menštruácie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.