Zavrieť

Porady

Ako sa dá vybaviť úver keď nemám čím ručiť?

Potreboval by som podnikatelský úver na vytvorenie obchodu s výpočtovou technikou. Poradte.
Usporiadat
blcha blcha

blcha je offline (nepripojený) blcha

No, tak to bez ručenia ťažko.
Najskôr si premysli či predsa len - byt, pozemok - naozaj nemáš čím ručiť?
Ak nie, musíš si nájsť ručiteľa. Ak nájdeš takého, čo uverí tvojim podnikateľským plánom, tak to môžeš rovno zmluvu o pôžičke spísať s ním. Mnoho šťastia!
0 0
Lukas.229 Lukas.229

Lukas.229 je offline (nepripojený) Lukas.229

Ďakujem za radu to som vedel ale nenapadlo ma to. Inak ty podnikáš?
0 0
blcha blcha

blcha je offline (nepripojený) blcha

To sa ma akože pýtaš, či ti nechcem robiť ručiteľa? Keby bolo s čím...
0 0
Davor Davor

Davor je offline (nepripojený) Davor

A co tak spolocnika co to prefinancuje?
0 0
blcha blcha

blcha je offline (nepripojený) blcha

Spoločník je dosť dobrá pozícia, ale iba vo firme so ziskom. Ktovie, či by sa Lukas chcel deliť so svojimi ziskami donekonečna (samozrejme až po zaplatení milionárskej dane).
Ale je to tiež elegantné riešenie. Na spoločníka sa prehovára ľahšie ako na úver. A v prvých rokoch prípadnej straty nemusí nič platiť.
Tak v čom to ideš podnikať, Lukas?
0 0
Davor Davor

Davor je offline (nepripojený) Davor

Ak nahodou najde spolocnika, ktory je ochotny aj prilozit ruku k dielu tak je to super nie? Inak ak je dobry podnikatelsky plan tak nikdy nieje problem s peniazmi (tak mi bolo povedane od ludi co podnikaju)...
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Lukas.229
Potreboval by som podnikatelský úver na vytvorenie obchodu s výpočtovou technikou. Poradte.
Ak už podnikáš a firma "žije" - je momentálne dosť možností na kontokorentné úvery - je to menej vybavovania a netreba klasické ručenie, banky ich dávajú často a pomerne vysoké. Podľa výsledkov firmy z minulých období sa pohybujú výšky KKÚ a tiež záleží na banke v ktorej máš účet, napríklad VÚB má vysoký úrok na KKÚ, Unibanka prijateľný...

držím palec:p
0 0
Lukas.229 Lukas.229

Lukas.229 je offline (nepripojený) Lukas.229

Ja chcem podnikať vo výpočtovej technike ako obchodník skladať počítače nosiť súčiastky z veľkoskladov a prísť tak rýchlo ku zisku ale na vytvorenie niakeho obchodu potrebujem kapitál ale ten ja v podstate nemám. Neskôr by som sa zameral aj na výrobu.
0 0
Fragaria Fragaria

Fragaria je offline (nepripojený) Fragaria

Lukas.229
Potreboval by som podnikatelský úver na vytvorenie obchodu s výpočtovou technikou. Poradte.
Pozri si stránku www.szrb.sk
0 0
Lukas.229 Lukas.229

Lukas.229 je offline (nepripojený) Lukas.229

Ja chcem podnikať vo výpočtovej technike ako obchodník skladať počítače nosiť súčiastky z veľkoskladov a prísť tak rýchlo ku zisku ale na vytvorenie niakeho obchodu potrebujem kapitál ale ten ja v podstate nemám. Neskôr by som sa zameral aj na výrobu.
0 0
Fragaria Fragaria

Fragaria je offline (nepripojený) Fragaria

Lukas.229
Ja chcem podnikať vo výpočtovej technike ako obchodník skladať počítače nosiť súčiastky z veľkoskladov a prísť tak rýchlo ku zisku ale na vytvorenie niakeho obchodu potrebujem kapitál ale ten ja v podstate nemám. Neskôr by som sa zameral aj na výrobu.
Pozrel si si tú stránku ? Tam pohľadaj návod. Čo tak skúsiť to cez poistku?. Potom daj vedieť ako si pochodil.
0 0
Lukas.229 Lukas.229

Lukas.229 je offline (nepripojený) Lukas.229

Fragaria: Dík za všetko vieš začiatok je vždy najťašší.
0 0
dumap dumap

dumap je offline (nepripojený) dumap

Skús aj regionálne a informačné poradenské centrum v mieste bydliska príp.podnikania. Pomáhajú začínajúcim podnikateľom, ručenie je rôzne napr. aj nakúpeným zariadením alebo zásobami. Poplatok je tiež prijateľný aj úrok, porovnateľný s bankami. Držím palce.
0 0
Leggy Leggy

Leggy je offline (nepripojený) Leggy

Pocula som uz aj o uveroch bez rucenia a bez dokladovania.
0 0
riccado riccado

riccado je offline (nepripojený) riccado

Leggy Pozri príspevok
Pocula som uz aj o uveroch bez rucenia a bez dokladovania.
od mafie?
bez rucenia, dokladovania, a predsa ich dlznik nacas rad vrati...

a teraz vazne, takyto uver dostat je temer nemozne a ak ano, tak len pomerne malu sumu, samozrejme ze riziko si banka necha aj pekne zaplatit...
0 0
Lydka R Lydka R

Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac
Leggy Pozri príspevok
Pocula som uz aj o uveroch bez rucenia a bez dokladovania.
Pre podnikateľov? Asi ťažko.
Dá sa prísť k úveru na začiatok cez RPIC, ale aj tam musíš ručiť.

http://www.rpicpo.sk/index.php?clanok=5
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Lukas.229 Pozri príspevok
Ja chcem podnikať vo výpočtovej technike ako obchodník skladať počítače nosiť súčiastky z veľkoskladov a prísť tak rýchlo ku zisku ale na vytvorenie niakeho obchodu potrebujem kapitál ale ten ja v podstate nemám. Neskôr by som sa zameral aj na výrobu.

Lukas skor nez sa do cohokolvek pustis, urob si prieskum.Tato komodita, ktoru si si vybral je tak preplnena a marze idu z roka na rok nizsie a nizsie, ze aj zabehnute firmy maju co robit, aby sa udrzali nad vodou.
Mozno by stalo za uvahu najskor sa zamestnat, ziskat skusenosti, prehlad atd.Pokial si naozaj sikovny a vies sa na trhu prace predat, nechaj sa zaplatit, daj si nejaky cas a potom sa rozhodni, co bude pre teba to prave.
Vychadzam len z toho co si o sebe napisal.Pises o nejakej vyrobe. Ak mas napady alebo vies nieco co ini nevedia, ponukni to niekomu, kto to zaplati.
Ale nezadlzuj seba ani svoju rodinu skor, kym nebudes mat aspon ake- take krytie.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Lukas.229 Pozri príspevok
Potreboval by som podnikatelský úver na vytvorenie obchodu s výpočtovou technikou. Poradte.
az teraz som si vsimla ze odpovedam na strasne stary prispevok.
Tozvie ako sa Lukasovi dari.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

kitky Pozri príspevok
az teraz som si vsimla ze odpovedam na strasne stary prispevok.
Tozvie ako sa Lukasovi dari.
dievčatko sa nachytalo ...
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Tanče Pozri príspevok
dievčatko sa nachytalo ...
jeeezis a nie raz
ale snaha bola.hehe
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať