Zavrieť

Porady

Ktoré auta pôjdu v poradí a prečo ?

Stručne vysvetlenie
krizovatka.jpg  
misoft Hele - zober si zákon 8//2009 a študuj. Pokiaľ to si sa ešte nenaučil, alebo to nevieš a už máš vodičák, tak ho okamžite vráť, alebo si zopakuj autoškolu.
Martuk Skoda, ze si toto nedal ako komentar, hned by som ti dal uzitocne. Ak toto vodic, alebo skorovodic nevie, tak za volantom nema co robit.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

ivka70
1. prejdu sucasne modre a cervene auto (lebo hlavnacesta a idu priamo)
2. prejdu sucasne oranzove a fialove auto, lebo obe maju STOP (davaju prednost autam na hlavnej) a potom obe odbocuju dolava ( teda v krizovatke sa minaju).

Hlasovalo 9 pouzivatelov

Užitočné (9)
damian2580, dmc, Dav, Mila123, Martuk, Tweety, Žabinka, kn-alka, misoft
9
7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
misoft Ale na to mal prísť predsa damian....
ivka70 damian sa pytal, tak dostal odpoved, budeme snad sortovat, ktore otazky odpovieme a na ktore ma prist zadavatel sam?
damian2580 Ja nerozumiem potom prečo existuje táto webová stránka? na tejto webovej stránke by si mali ľudia pomáhať a nie aby admin tu nejaké negatívne odpovede dával potom táto webová stránka nemá tu ani zmysel aby existovala
Kvaka Mimo témy? Presne takáto križovatka, minulý víkend, my sme boli oranžoví. Zastali sme, ale ten fialový nešiel, muž hovorí, čo stojí?? Ja že má stopku, môj muž, že ale už by mohol ísť. Tak som sa dívala, či naozaj tam mal ten fialový stopku, mal. Mala som sa ale dívať vľavo, v rámci kontroly. Naše auto hneď odbočilo doľava a ja som hrôzou stihla iba skríknuť. Modrý sa rýchlo blížil po hlavnej, rovno na nás. Môj muž prudko pridal a vyhol sa mu, modrý zrejme brzdil, akurát sme sa ofúkli vzduchom. Povedal, že nevidel som ho, ale že určite išiel moc rýchlo. Ja som sa klepala ešte pol hodinu.
willma Milý damian táto stránka je predovšetkým účtovnícka. a ostatné už povedal za mňa Misoft. A predsa doplním, boh zavaruj stretnúť ťa na ceste za volantom, ak už máš vodičák, keď nerozoznáš dve najdôležitejšie značky a spôsob prechodu cez takto označenú križovatku
vicktor Ale aj ked ivka napisala "2. prejdu sucasne oranzove a fialove auto", tak nemusel cakat na fialoveho aby manever bol skoordinovany.
Ci tam bola pekna soferka/spolujazdkyna?
buchač willma (Dnes 12:09) Milý damian táto stránka je predovšetkým účtovnícka. a ostatné už povedal za mňa Misoft. A predsa doplním, boh zavaruj stretnúť ťa na ceste za volantom, ak už máš vodičák, keď nerozoznáš dve najdôležitejšie značky a spôsob prechodu cez takto označenú križovatku
=================
1. BINGO
2. Dokonca sa ešte štorcuje, ak dostane držkovú.
  zbaliť

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

misomiso
Este ze je vsade ten mobilny internet. Damian pride ku krizovatke, a ked si nevie rady, opyta sa na Porade. To sa kedysi nedalo.

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
Ktore? No predsa vsetky.
Zda sa ze nemas jasno aky je rozdiel medzi hlavnou a vedlajsou cestou...
Pozor, su aj zlozitejsie zadania. Mas co robit.
misoft On asi nemá vôbec celkom jasno vo všetkom....

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky jslancik
dve a dve. jedno z najjednoduchších zadaní. bez chytákov.

dmc je offline (nepripojený) dmc

dmc
..ak ti uz riesenie takejto krizovatky neni jasne......ser na to. Zbytocne vyhodis peniaze alebo niekoho zabijes.

Martuk je offline (nepripojený) Martuk

omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
kde zmizli moje prispevky k tejto teme? Ktory blbec to zmazal a preco?
4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
vicktor Tibicen zmazal svoj vlastny prispevok (doslo mu ze zatal vedla) a tym odstranil aj tvoje kriticke komentare.
Martuk Nebudem sa hadat, nema to vyznam. Ty asi nebudes bohvieaky vodic, ked nepoznas zakladne znacky.
vicktor Tibicen zmazal dalsi svoj "duchaplny" koment ("Asi nezniesol citat tvoje hluposti a isiel ich vygrcat") - rodeny cenzor.
vicktor Tibicen, sam nesuhlasis s vlastnym nazorom, mal by si navstivit odbornika.
  zbaliť

Ktoré auta pôjdu v poradí a prečo ?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.