Zavrieť

Porady

buchač Vzor ?
Nemyslíš vážne...či ?

Také niečo proste neexistuje.
Obvinený má právo sa vyjadriť...povie náležité podľa svojho vedomia a svedomia.
Nejaké poznámky si hodí trebárs na papier a vyjadrí sa.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Creargus je offline (nepripojený) Creargus

    Creargus
    Ked ste si ma upiekli, tak si ma aj zjedzte

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Pán sudca, viem že mi to asi neuveríte, ale naozaj to bolo takto: Najprv mi násilím vnútil svoju peňaženku, mobil, hodinky, prsteň, retiazku a následne sa mi dobrovoľne napichol 22 krát na nožík. Takže sa podľa práva cítim nevinný.
    Príspevok zbalený
    spam
    profesional Prokurátor sudcu neplatí. Pri tých ich platoch nemá veľmi z čoho :-)
    bodliak Aj tam sú tlaky ... spoza prokurátora, keď je záujem, aby trestné stíhanie bolo úspešné.
    profesional Túto rozprávku som už síce pár krát počul, ale neverím jej. Skorumpovať prokurátora aj sudcu, to už je prisilná káva Priveľa ľudí, priveľké riziko.
    bodliak Kde žiješ ?
    profesional Never rozprávkam. Daj konkrétny prípad.Po odsúdení je toto jedna z najbežnejších rozprávok trestancov. Jasné, chudáčik je nevinný, to sa len tie listiny v spise sú falošné, všetci svedkovia zmanipulovaní, znalci zaujatí a prokurátor a sudca podplatení..hahaha Čo som sa už tejto rozprávky napočúval.. Never všetkému, čo hovoria chlapi v krčme, kde to údajne počuli od bratranca odsúdeného väzňa..
    vicktor Naopak - zlocinec je oslobodeny.
    bodliak Takto ti to poviem:

    Stojíš v TT na stanici a čakáš na rýchlik do BA. Rýchlik už odišiel načas z Leopoldova.
    Pristúpi k tebe chlap a pošušká ti, že ten vlak do BA bude veľmi meškať.
    A naozaj. Rýchlik v TT skysne na pár hodín, lebo ho prehliadajú policajti so psami ... Neskôr sa dozvieš, že niekto nahlásil bombu.

    Ak sa to za nejaké obdobie zopakuje 5-krát, čo si budeš myslieť o tom chlápkovi, ktorý to vždy dopredu vie ?

    Dôkaz nemáš, ale vieš, že je v tom namočený.
    buchač Nik neverí na rozprávky...ALE ak jeden súd rozhodne v rovnakej kauze inak ako ten druhý ???
    ...že podľa právneho názoru ???

    Pche...to sa v bufete súdoch môžu takto rozprávať...
    profesional Každý sudca má právo na svoj názor. Na zjednocovanie sú tu súdy vyššej inštancie.
    K tomu v trestnom práve neexistuje nikdy nič ako 2 rovnaké prípady. Aj keď sa to právnemu laikovi nezdá, občas drobný detail robí zásadný rozdiel.
    bodliak Neprešli ani 2 roky, ešte stále neveríš ? Rozsah od Sklenku po Mamojku ...

    zaverecna rec obvineneho vzor

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.