Zavrieť

Porady

Dodatočné daň.priznanie DPH

Ahojte všetci,

dnes som musela urobiť dodat.daň.priznanie DPH za 03/2006 a chcem sa spytať a zaroveň uistiť či som dobre vyplnila daň.priznanie.

Na základe riadneho daň.priznania povinnosť 19.500,- Sk
Na základe dodat.daň.priznania povinnosť 20.450,- Sk

V riadku 35 daň.priznania uvediem +950,- Sk.

Dakujem vopred
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    silvia je offline (nepripojený) silvia

    silvia
    Prosím Vás, keď mi dnes prišla FA ešte z júna, musím podať dodatočné priznanie DPH za jún? Alebo keď si k FA pripnem obálku s dátumom podania 15.8., môžem ju zahrnúť do DPH za júl?

    daniek je offline (nepripojený) daniek

    daniek
    silvia
    Prosím Vás, keď mi dnes prišla FA ešte z júna, musím podať dodatočné priznanie DPH za jún? Alebo keď si k FA pripnem obálku s dátumom podania 15.8., môžem ju zahrnúť do DPH za júl?
    podľa toho či je zahraničná alebo tuzemská

    eop je offline (nepripojený) eop

    eop
    [quote=48912]Ahojte všetci,
    dodat.daň.priznanie
    V riadku 35 daň.priznania uvediem +950,- Sk.

    Je to spravne

    eop je offline (nepripojený) eop

    eop
    daniek
    podľa toho či je zahraničná alebo tuzemská

    Prosim Ta, vysvetlis mi, ako je to s tym datumom. Ja mam tiez taky problem s tuzemskymi fakturami, pridu neskor a neviem, akym datumom ich mozem potom zauctovat.
    Dakujem

    jenny7 je offline (nepripojený) jenny7

    jenny7
    Ak sa môžem pripojiť, tak ak ti prídu faktúrky do podania daň.priznania, tak ich dáš do obdobia do ktorého spadaju - podľa dátumu dodania na došlej faktúre. napr. dátum dodania na faktúre 20.6., doručenie faktúry 23.7., tak to dáš normálne do 6/2006.Ak ti to príde po termíne uplatníš si odpočet dane nasledujúci kal.mesiac.Najlepšie ak budeš mať nejaký prípad a nebudeš si istý, tak potom napíš a určite ti tu niekto poradí. Sú tu super ľudkovia, vidím, že si nový, takže vitaj. ahojček

    eop je offline (nepripojený) eop

    eop
    jenny7
    Najlepšie ak budeš mať nejaký prípad a nebudeš si istý, tak potom napíš a určite ti tu niekto poradí. Sú tu super ľudkovia, vidím, že si nový, takže vitaj. ahojček
    Dakujem. A aj za privitanie

    Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

    daňový poradca, audítor Jana Acsová
    eop
    Ja mam tiez taky problem s tuzemskymi fakturami, pridu neskor a neviem, akym datumom ich mozem potom zauctovat.
    Dakujem
    Veľa vecí je na Porade už vyriešených. Kliknite si napríklad aj na pripnuté linky:

    http://www.porada.sk/t18735-odpoeita...lad-z-erp.html
    http://www.porada.sk/t18758-odpoeita...a-faktura.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.