Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Darina1234
....a zas odrbavaju ludi s odchodom do dochodku, zverejnovat 5 rokov do predu, co pre nas znamena zas neskorsi odchod, riadne k....y su to
Necital som clanok...ALE ja to zverejňovanie chapem tak, ze si jeden bude vediet zistit, kolko bude mať dôchodok.
Moja 1/2 to ma za par...minuly rok som smaril do orientacnej kalkulačky SP udaje a dozvedel som sa tak akurát velky trt...k tomu aste červeným zvýraznené, ze výpočet neakceptuje.

P.s.
Su to kuwy...
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Veď s toleranciou plus mínus 10-20 dní to vypočíta žiak prvej triedy ZŠ a dva roky pred odchodom do dôchodku to vypočíta na deň presne, ide o to, ze schvalenim toho, ze sa bude zverejnovat 5 rokov do predu odchod do dochodku, mozes poziadat o predcasny dochodok aj o pol roka neskor, cize zas je to pre nas nevyhodne
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesilo....bola som s deckom prepisat auto v špeci klientskom centre....v zivote som to takto.....vludnosť fizlov vyrezana na 25generacii dopredu....decko obj.na termin....naskocilo nase čislo....tak sme zasadli....vyplasene ako dve sovy....tak,ze skusim daco...decko uz videlo,ze taham penazenku.....ze nie....ale ja...vytiahla som placho moj preukaz dôchodcu s tym,ze som byv.kolegyna a ze sme tu z toho zlahka vyplasene.....on...to sledujem,ze ste ticho a nic nehovorite...jasne,ze sme nemali uplne vsetko vypisane...lebo milion papierov a nemali sme kupeny kolok...co som cakala,ze nas posle het...nakoniec dal kod.....a kolok sme kupili..vytlacit technicak a tradá prec...
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j
Potesilo....bola som s deckom prepisat auto v špeci klientskom centre....v zivote som to takto.....vludnosť fizlov vyrezana na 25generacii dopredu....decko obj.na termin....naskocilo nase čislo....tak sme zasadli....vyplasene ako dve sovy....tak,ze skusim daco...decko uz videlo,ze taham penazenku.....ze nie....ale ja...vytiahla som placho moj preukaz dôchodcu s tym,ze som byv.kolegyna a ze sme tu z toho zlahka vyplasene.....on...to sledujem,ze ste ticho a nic nehovorite...jasne,ze sme nemali uplne vsetko vypisane...lebo milion papierov a nemali sme kupeny kolok...co som cakala,ze nas posle het...nakoniec dal kod.....a kolok sme kupili..vytlacit technicak a tradá prec...
no vidíš, a pre toto tam ja rada chodím.. pre tú vľúdnosť..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zabik...keby nepytali oni tolko za prepis...nepojdem tam...ale co je veľo to je maľo
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Rada tam chodis??? Pred mesiacom mi vyprsal OP, cakal som hodinu a pol kym som prisiel na rad.
Pred 10 rokmi na Zahradnickej 3 minuty.
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Vedcom sa podarilo prelomiť bezpečnosť Tesly - je otazne ci su to vedci, hackeri alebo lupici.
https://topdesat.sk/2018/09/14/bezpe...elomena-za-2s/
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

vicktor
Rada tam chodis??? Pred mesiacom mi vyprsal OP, cakal som hodinu a pol kym som prisiel na rad.
Pred 10 rokmi na Zahradnickej 3 minuty.
ale ja nie k dokladom, ale na evidenciu vozidiel.. na dokladoch sú u nás také divné (niekedy) tety.. keď sa zle vyspia.........
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ale ved ba ll...ostala tusim na starom fleku....v ruzinove pri lidli
Na zahradnickej som kedysi davno pradavno robila....
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Mňa včera potešila moja mládež, že mi vysadili nové jahodovisko. Ja som zatiaľ vystrihovala malinovisko. Ešte treba zlikvidovať staré.
DSCF8985.JPG  
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Už dve hodiny hrmavica a tma nad Tatrami, nachystala som si cviklu aj mrkvu na spracovanie, ale sa mi do toho nechce, fukla som do záhrady a ešte sa mi podarilo očistiť odkvitnuté kvety. Začalo pršať aj tu, je veľmi sucho, môže liať do rána.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Žabinka
lujza.j
Potesilo....bola som s deckom prepisat auto v špeci klientskom centre....v zivote som to takto.....vludnosť fizlov vyrezana na 25generacii dopredu....decko obj.na termin....naskocilo nase čislo....tak sme zasadli....vyplasene ako dve sovy....tak,ze skusim daco...decko uz videlo,ze taham penazenku.....ze nie....ale ja...vytiahla som placho moj preukaz dôchodcu s tym,ze som byv.kolegyna a ze sme tu z toho zlahka vyplasene.....on...to sledujem,ze ste ticho a nic nehovorite...jasne,ze sme nemali uplne vsetko vypisane...lebo milion papierov a nemali sme kupeny kolok...co som cakala,ze nas posle het...nakoniec dal kod.....a kolok sme kupili..vytlacit technicak a tradá prec...
no vidíš, a pre toto tam ja rada chodím.. pre tú vľúdnosť..
keby si včas mávala takou kartou čo nemáš, tiež by boli vľúdni. To ja by som vedel rozprávať vzťahoch bývalý a súčasný policajt: tri TO neprešli
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesilo aj slza vypadla od stastia..."nas" mechanik na majstrovstvach europy v parizi 11 miesto cz,sk,pl,hu prvy....
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pali....tam oni mozno ani brata nepoznaju chore....
Pred rokmi som tam bola.v kroji....tiez nic ..ako by som mala neviditelny plast heriho potera
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
dorotkova
babka - ježibabka
Mňa včera potešila moja mládež, že mi vysadili nové jahodovisko. Ja som zatiaľ vystrihovala malinovisko. Ešte treba zlikvidovať staré.
Maliny sa strihajú na jar,
To vážne ?

Lebo na jednoduchu otazku nemusi byt prave iba jedna a jednoducha odpoved.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

dorotkova
babka - ježibabka
Mňa včera potešila moja mládež, že mi vysadili nové jahodovisko. Ja som zatiaľ vystrihovala malinovisko. Ešte treba zlikvidovať staré.
Maliny sa strihajú na jar,
A vari naozaj?
Je to len spolovice pravda!
Malinčie sa zrezáva v dobe vegetačného kľudu - skoro na jar, potom vyháňa nové výhonky.
Na jesen sa robí druhý rez na už vyčerpaných výhonkoch po odrodení plodov.
Až sa niečo radí - treba to i podložiť!
http://www.pluska.sk/izahradkar/uzit...ite-kroky.html
http://www.vyvlastnenie.sk/clanok/a/rez-malin/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kuwa, kuwa, kuwa.... mobil sa zbláznil. Volám mojej - neberie. Reku - kecá... trt makový. Kuknem na mobil SIM vložená, kontakty nezobrazuje. Reštart - SIM "nie je vložená". Reštart - SIM pýta PIN - zadám - karta nezobrazuje kontakty. Reštart - pýta PIN, kontakty zobrazuje.
Vypnem - znova zapnem (bez reštartu) - SIM nie je vložená - vypnem, zapnem SIM sa ozve, kontakty nikde.
Kontakty zásadne do mobilu neukladám.
Prehodím SIM do iného mobilu - funguje na 100%.
Prešiel rok a mesiac, čo mu začalo drbať. Takže hľadať záručák a bloček - reklamovať.

Kurvítko si asi zmýlilo dátum .
Naposledy upravil misoft : 16.09.18 at 11:42
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Smiať sa? Plakať? Kašľať na to?
Urobte si sami názor:
http://www.teraz.sk/slovensko/politi...26-clanok.html
Do "boja" o prezidentský palác
- Béla Bugár
- Radovan Znášik
- Juraj Zábojník
- Eduard Chmelár
- Robert Mistrík
- Zuzana Čaputová
- Milan Krajniak
- Oskar Fegyveres (exSIS)
- Marian Kotleba
- František Mikloško (exKDHák)
- Róbert Švec
- Bohumila Tauchmannová
- Štefan Harabin (po-dľa---zá-ko-na)
.... teda jeden lepší ako druhý....

A do toho spolku ešte sa chce vmiešať Gabriela Drobová.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kto sa este neprihlasil, moze tak ucinit u súdruha Žinčicu.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ďakujem, že mi to vyhodilo príspevok tesne pred dopísaním. Náhoda to nebola určite. Kto dnes dohliada na poddaných?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať