Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Iný pohľad
facebook.com/tomas.bublik.54
atď.
.
Celé tohle divadlo jsem podstoupil i proto, abych se zastal amatérské chovatelské obce, která velmi trpí novými a zbytečnými restrikcemi a negativním veřejným míněním, které zbytečně rozdmýchávají nekompetentní lidé ve vedení ZOO.....
Amatérské chovy plazů jsou velmi úspěšné v odchovech vzácných a ohrožených druhů plazů. Jejich omezování, či zákaz, je v konečném důsledku jen proti samotným zvířatům, která ve volné přírodě už nemají prostor k životu, díky destruktivnímu působení člověka.
Amatérské chovy mají velmi často výrazně lepší výsledky, co se týče úspěšných odchovů mláďat ohrožených druhů plazů, než zoologické zahrady.Tu pražskou nevyjímaje....
Dotyčná paní nebyla a není chovatelka, jednala v rozporu se zákonem. Restrikce, omezení a zákazy, po kterých volá pan Bobek, jsou nesmysly, pramenící z jeho neznalosti celé problematiky. Jistě je úspěšný a šikovný ředitel této organizace, ale stojím si za tím, že s hady, jejich chovem, natož odchytem extrémně jedovatých druhů, nemá žádnou osobní zkušenost. Proto by se k této problematice raději neměl vyjadřovat a měl by se raději věnovat managementu, což je jeho práce.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte k tým metropolitným metrám vo V4, čo umiestnil včera misoft do srandičiek.
O bratislavskom sa hovorí najmenej od 60. r. Vtedy pre filmový týždenník v kinách sa nakrútil krátky šot ako recesia so štyrmi študentmi, ktorí vchádzali do pomyselného metra v BA pri Fil. fak. UK a vychádzali z podzemia pri bývalej Sovietstkej knihe, resp. v parčíku pri kostole Najsvätejšej Trojice.
Samozrejme neišlo o metro, ale vchody do verejných záchodov.
Pamätám si to len preto, lebo si tam zahral aj môj brat.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Ešte k tým metropolitným metrám vo V4, čo umiestnil včera misoft do srandičiek.
.............
Keď sme pri tom:
Pýtajú sa Bratislavčana: A máte u vás metro?
Odpoveď: Ani CENTIMETRO!!!
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Otázka času, tu sa musí doprava riešiť. Mladí prídu sem, už si úplne odvykli od tohto dopravného chaosu.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Profil na FB MUDr. P. Liptáka.
1 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To preto, aby ani v Austrálii nemali s tým problém
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
To preto, aby ani v Austrálii nemali s tým problém
snáď v Izraeli a niektorých arabských štátoch len neviem či nie vo všetkých sa číta a píše sprava doľava
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Profil na FB MUDr. P. Liptáka.
Ak myslíš tento článok z jeho FB https://www.parlamentnelisty.sk/aren...zhodnem-305483 , tak je veľmi zaujímavý a nie je mu čo vytknúť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Keď sme sa takto "dotkli" Harabína: ako právnik - je veľmi dobrý. Ako bežný človek je však ako sedliak. Ale to je vedľajšie....
Podstatné je niečo iné! Ako právnik často rozhoduje (a aj rozhodoval) o tom, či obvinený bude vo väzbe, alebo nie. Držal sa "zá-ko-na" - ovšem nezohľadnil niektoré fakty.
Čo má väčšiu ochranu? Ochrana obvineného, alebo obete? Ochrana ľudských práv obvineného, alebo práv obete? Čo je viac - právo na ŽIVOT, alebo právo na ochranu osoby?
Právo na život je tiež jedným z ľudských práv a má dokonca vyššiu prioritu, ako právo na spravodlivé zaobchádzanie. A tu Harabín tieto ľudské práva práve svojimi rozhodnutiami NEGUJE - podľa neho vrah má viac práv, ako obeť!!!
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Nielen podla neho.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vicktor
Nielen podla neho.
Dnes je to tak so všetkým. Niektorí ľudia dokonca povyšujú život zvieraťa nad život človeka a to je už úchylné a chorobné.
Koľkokrát čítam diskusie o zrazení mačky, psa, častokrát sa mám chuť autorky opýtať, či by aj svoje vlastné dieťa prirovnala k tomu svojmu psovi, mačke.
Ľudia dnes /hlavne tí solventnejší a "smotánkovejší"/ sa tvária, že zachraňujú deti v afrike rôznymi priblblými adopciami na diaľku a podobne, pričom nášmu bezdomovcovi by nedali ani 50 centov a dôchodcu by nechali skapať na lavičke v parku bez povšimnutia.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-)) Rozhodne pobavil Kim Nand Buch :-))
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
:-)) Rozhodne pobavil Kim Nand Buch :-))
:-)))))))))
Aj mňa, ale už je tam pár dní, nie?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

On ano,ale ja nie :-))
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

dobrý rozhovor
https://www.mtbiker.sk/clanky/10493/...keparkami.html
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A aj dobrý nápad.... žiaľ, často iniciatívny človek narazí na hradbu nezáujmu, zaostalosti, nepochopenia.....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
korela
Profil na FB MUDr. P. Liptáka.
Ak myslíš tento článok z jeho FB https://www.parlamentnelisty.sk/aren...zhodnem-305483 , tak je veľmi zaujímavý a nie je mu čo vytknúť.
Nie, komplexne. Jeden príspevok spred 2 - 3 dní mi vyrazil dych.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Salvini zrusil označenia – rodič 1 a 2, pričom ich nahradil pôvodným označením otec a matka.
Salvini avizuje pozastavenie ... “požičiavania maternice”, kedy iná žena ako matka vynosí dieťa za peniaze.
http://svetlosveta.sk/salvini-zavadz...-otec-a-matka/
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
A aj dobrý nápad.... žiaľ, často iniciatívny človek narazí na hradbu nezáujmu, zaostalosti, nepochopenia.....
http://www.geocities.ws/ondrejpapanek/tlac.htm

Snáď podnes jeho mama ľutuje, že súhlasila s lekármi tak rýchlo na jeho odpojenie od prístrojov.
Mnohí ste ju mohli vidieť v rôznych rozhovoroch v TV, bola na nepoznanie. Detská psychologička, ktorej rodina netrávila víkendy od detstva detí doma, ale všetci na bicykloch v prírode.
.
FB Ondro Papanek Memorial Page
Naposledy upravil korela : 09.10.18 at 16:59
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať