Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
No na tohoto blaváka bolo nutné aj strieľať..
https://www.bakurier.sk/aktualne-dia...italskej-ulici

Linkov do aleluja...nebol prvý a určite nie ani posledný.

Že išiel po diaľnici ? Mňa by skôr zaujímalo, ako sa tam vôbec dostal.
NEOBHAJUJEM dotyčného, to v žiadnom prípade...ale bolo by zaujímavé vedieť, koľko kilometrov v kuse už mal za sebou, koľko odpočíval...atď.

Lebo je verejne známe, že ako je s tými to vodičmi zaobchádzané a za aké peniaze jazdia.
Ak by mi niekto chcel oponovať, že počul v MHD rozhovor nejakej starkej s vnučkou na hentú tému, tak nech radšej mlčí.
Môj adoptívny syn jazdí už pekných pár rokov...na jednu knihu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
BXLmiami
No ved toto.Spitá lekárka s dcérou pretriasaná,X krát sfotená,pomenovaná,vysvetlené kde ordinuje a že sa aj lieči,kde býva uviedli tiež--dobre,patrilo jej to.Mimochodom,ako sa volajú tí poľskí piráti čo sa pretekali na Orave?Vie niekto plné meno,odkiaľ sú,atd-tak ako u tých dvoch?
https://www.topky.sk/cl/100370/17424...atel-a-synacik
" Tretí muž, Marcin L. (42), mal viesť Porsche Cayenne a hrozí mu najvyšší trest. Jeho osoba je pre verejnosť najmenej známa, pravdepodobne by však malo ísť o majiteľa podniku a diskotéky na severovýchode Poľska. V meste má vraj dobrú povesť. Sponzoruje tím mladých futbalistov, nedávno tiež odovzdal balíčky deťom z chudobných rodín. "

Taký dobrý človek to je, aj do kostola chodí.....

LEN JE TO STRAŠNÝ CH.U.J.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchač


Že išiel po diaľnici ? Mňa by skôr zaujímalo, ako sa tam vôbec dostal.
NEOBHAJUJEM dotyčného, to v žiadnom prípade...ale bolo by zaujímavé vedieť, koľko kilometrov v kuse už mal za sebou, koľko odpočíval...atď.
...atď
hlavne koľko pil, nie?
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Afrikánka, vitaj, kuk do svojho profilu, nedalo mi...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Dáša_
BXLmiami
No ved toto.Spitá lekárka s dcérou pretriasaná,X krát sfotená,pomenovaná,vysvetlené kde ordinuje a že sa aj lieči,kde býva uviedli tiež--dobre,patrilo jej to.Mimochodom,ako sa volajú tí poľskí piráti čo sa pretekali na Orave?Vie niekto plné meno,odkiaľ sú,atd-tak ako u tých dvoch?
https://www.topky.sk/cl/100370/17424...atel-a-synacik
" Tretí muž, Marcin L. (42), mal viesť Porsche Cayenne a hrozí mu najvyšší trest. Jeho osoba je pre verejnosť najmenej známa, pravdepodobne by však malo ísť o majiteľa podniku a diskotéky na severovýchode Poľska. V meste má vraj dobrú povesť. Sponzoruje tím mladých futbalistov, nedávno tiež odovzdal balíčky deťom z chudobných rodín. "

Taký dobrý človek to je, aj do kostola chodí.....

LEN JE TO STRAŠNÝ CH.U.J.
Keby boli ešte viac šliapli na to, nikto nemusel zomrieť. Jednoducho zafungovala brzda v mozgu.
PS: toto nie je iba môj názor. Kto pozeral minule na TA3 diskusiu s jedným pretekárom, jedným redaktorom /testovací jazdec/ a jedným právnikom, je celkom v obraze.
Rôzne diskusie na túto tému rôznymi "odborníkmi" aj tu na porade, sú ako keď sa malé deti rozprávajú.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Keby boli ešte viac šliapli na to, nikto nemusel zomrieť. Jednoducho zafungovala brzda v mozgu.
PS: toto nie je iba môj názor. Kto pozeral minule na TA3 diskusiu s jedným pretekárom, jedným redaktorom /testovací jazdec/ a jedným právnikom, je celkom v obraze.
Rôzne diskusie na túto tému rôznymi "odborníkmi" aj tu na porade, sú ako keď sa malé deti rozprávajú.
Takže asi takto :

1. Po vojne je každý generálom....čiže aj ten redaktor - testovací jazdec.
Aj Žitný je " bezpečnostný analytik ", akurát v čase nejakého nebezpečia by sedel niekde v bezpečí.

2. Právnik diskutoval o jazde alebo o právnom treste...?

3. Určite viedol diskusiu aj " fundovaný " novinár...veď na TA3 sú všetci takýto.

4. Aj Lauda bol pretekár...

Čiže asi tak, chlapček môj...hupky po vedierko a lopatku...a šup - šup na pieskovisko.
Tam podumaj nad svojim názorom a nad tým, čo vyššie naznačujem.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon

Keby boli ešte viac šliapli na to, nikto nemusel zomrieť. Jednoducho zafungovala brzda v mozgu.
PS: toto nie je iba môj názor. Kto pozeral minule na TA3 diskusiu s jedným pretekárom, jedným redaktorom /testovací jazdec/ a jedným právnikom, je celkom v obraze.
Rôzne diskusie na túto tému rôznymi "odborníkmi" aj tu na porade, sú ako keď sa malé deti rozprávajú.
Omyl, nezomrel by jeden nevinný, ale možno všetci nevinní....

To F.. by to i tak nestihlo a P... C.... by to ešte viac do nich napasovalo. Možno by ešte chytili i to vozidlo, ktoré práve obiehali.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Právnik tam tliachal o úmysle a skupinovej zodpovednosti, čo sa napokon aj stalo a aj ten so zaplatenou pokutou je opakovanie riešený. Redaktor a testovací jazdec tam písal o samotnom úseku na videu, rovnako aj pretekár. Neviem, kto bol ten pretekár ale celkom dobre to zanalyzoval.
O tých chujoch opatrne, až sa jedného dňa nestane, že na teba vyskočí zo zrkadla.
Lebo vieš, keď vidím veľa chujov okolo seba, treba sa zamyslieť aj nad negáciou, či nie je iba jeden, len mozog zabudol na negáciu.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Nandrolon

Keby boli ešte viac šliapli na to, nikto nemusel zomrieť. Jednoducho zafungovala brzda v mozgu.
PS: toto nie je iba môj názor. Kto pozeral minule na TA3 diskusiu s jedným pretekárom, jedným redaktorom /testovací jazdec/ a jedným právnikom, je celkom v obraze.
Rôzne diskusie na túto tému rôznymi "odborníkmi" aj tu na porade, sú ako keď sa malé deti rozprávajú.
Omyl, nezomrel by jeden nevinný, ale možno všetci nevinní....

To F.. by to i tak nestihlo a P... C.... by to ešte viac do nich napasovalo. Možno by ešte chytili i to vozidlo, ktoré práve obiehali.
Mal to zozadu naprášiť do žltého ferrari, nikto by nezomrel, ale autá /zrejme modly/ by boli zdemolované.
Dotyčný sa ale posral, zafungovala mu brzda v mozgu a vybral si pre svoj transportér slabšieho súpera, ktorého obetoval radšej ako rozmlátené žlté ferrari.
To, že nemal dostatok skúseností na takúto jazdu dokazujú jeho blikajúce brzdové svetlá počas celého manévru, nakoľko sa ASI nejednalo o núdzové brzdenie, ale o opakované zaváhanie vodiča. Ten vodič proste dupal na brzdu a plyn, lebo sa nevedel rozhodnúť. Ďalšia vec, že zo svojej výšky videl aj cez žlté ferrari, čo sa deje pred ním, on nešiel za kamiónom, ktorý sa stihol zaradiť a pred ním sa objavilo auto.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Právnik tam tliachal o úmysle a skupinovej zodpovednosti, čo sa napokon aj stalo a aj ten so zaplatenou pokutou je opakovanie riešený. Redaktor a testovací jazdec tam písal o samotnom úseku na videu, rovnako aj pretekár. Neviem, kto bol ten pretekár ale celkom dobre to zanalyzoval.
O tých chujoch opatrne, až sa jedného dňa nestane, že na teba vyskočí zo zrkadla.
Lebo vieš, keď vidím veľa chujov okolo seba, treba sa zamyslieť aj nad negáciou, či nie je iba jeden, len mozog zabudol na negáciu.
Mňa už ujoviny prešli...
Neviem, akou si šiel (mal možnosť) rýchlosťou, že si auto šoféroval.
Ver alebo nie, mne je totálne jedno...no šoféroval som auto, kde som mal na ciferníku 220-240 km/h...
No keďže nie som chuj, tak sa to udialo v sobotu, na prázdnej ceste, ktorá mala nový asfalt.
Tá rýchlosť bola len chvíľková, pár desiatok sekúnd, no aj tak mi solídne lepilo...a keď som sa dostal na tú 100ku, tak sa mi uľavilo...adrenalín pôsobil festovno.

Nandrolon
Mal to zozadu naprášiť do žltého ferrari, nikto by nezomrel, ale autá /zrejme modly/ by boli zdemolované.
Dotyčný sa ale posral, zafungovala mu brzda v mozgu a vybral si pre svoj transportér slabšieho súpera, ktorého obetoval radšej ako rozmlátené žlté ferrari.
To, že nemal dostatok skúseností na takúto jazdu dokazujú jeho blikajúce brzdové svetlá počas celého manévru, nakoľko sa ASI nejednalo o núdzové brzdenie, ale o opakované zaváhanie vodiča. Ten vodič proste dupal na brzdu a plyn, lebo sa nevedel rozhodnúť. Ďalšia vec, že zo svojej výšky videl aj cez žlté ferrari, čo sa deje pred ním, on nešiel za kamiónom, ktorý sa stihol zaradiť a pred ním sa objavilo auto.
Mne sa z toho manévrovania Porsche zdá, že aj napriek zaradeniu Ferrari do pravého pruhu, chcel pokračovať v tej jazde v ľavom pruhu..teda predbehnúť Ferrari a aj to modré auto..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač

Mňa už ujoviny prešli...
Neviem, akou si šiel (mal možnosť) rýchlosťou, že si auto šoféroval.
Ver alebo nie, mne je totálne jedno...no šoféroval som auto, kde som mal na ciferníku 220-240 km/h...
I mňa to dávno prešlo . Ale šiel som 265 km/h (Porsche Carrera RS 2,7L ... to bola asi jeho maximálka) - ešte za socíku, po diaľnici (prvej na Slovensku) - i to len asi 10 minút.
Naposledy upravil misoft : 11.10.18 at 18:01
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Samotna cifra vobec nie je dolezita. Ak by bola zo ZA do BA neobmedzena rychlost a mal by som auto, co ide 300, tak tych 300 na tej ceste bude menej, ako na uzkej ceste 80. Koniec koncom cast tej cesty je vo vojne planovana ako pristavacia draha a tam je ina rychlost s takmer nulovou manevrovatelnostou pri dotyku zeme. Takze rychlosti necham inym chvalenkarom :-)
Moj nazor je taky, ze z toho 2,4 tonoveho kolosu videl situaciu prehladne aj ponad ferrari. Mam cez 10 rokov na tazkej moto, myslim si, ze jazdit trochu viem /zas budem chvalenkar, mal som namiesto toho odfotit svoj obed co som zral :-))/.
Na dialnici ma obieha kopec aut, co idu cez 200. U osobnych soferov riaditelov sa uz odjakziva montuju antiradary, aj 15 rokov spat a aj teraz. Dokonca renomovane firmy to robia a faktura prijde ako zabezpecovacie zar. Toto, co robili tito poliaci sa da vidiet na cestach, nie je to ziadna rarita. Staci pozriet, ked je zraz v ZA, ako nan chodia niektori cesi a poliaci.
V CR dokonca funguje "pojisteni proti pokutam". Ti ludia, co ho maju nerespektuju absolutne nic, vratane stopiek, semaforov, rychlosti. Pri zastaveni sa nechas postupit na spravne konanie, kde spickovi advokati na dopravne pravo za teba komplet vsetko vybavia s pravdepodobnostou blizko istote. Ak neuspeju, zacvakaju aj pokutu.
Ked kuknete ich stranku, referencie, tak za maly peniaz ste na cestach "nadclovek". Ak toto dopustia nase organy v nasom state, tak s Panom Bohom.
Naposledy upravil Nandrolon : 11.10.18 at 18:08
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Najlepšie sa mi páčilo, ako média vysvetľovali, že sa s autami stretli na KÁVE - oni totiž prekladali CAR & COFFIN ako auto a káva. Pritom pojem CAR & COFFIN je z USA - nelegálne preteky na rýchlych autách za plnej premávky (CAR & COFFIN sa dá preložiť AUTO & RAKVA - buď prežiješ, alebo zomrieš).
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Neviem, či ešte aj dnes, ale toto bývali každovíkendové zábavky mladých bežných Talianov, vedelo sa o tom, normálni ľudia sa vtedy autostrádam vyhýbali, hlavne večerným. A to išlo o zmes zn., podľa solventnosti skupiniek, spojené so stávkovaním.
Takéto a podobné hry boli a zrejme aj budú, žiaľ.
Asi som nepovedala nič nové, ale babke nedalo.:-)))
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
buchač

Mňa už ujoviny prešli...
Neviem, akou si šiel (mal možnosť) rýchlosťou, že si auto šoféroval.
Ver alebo nie, mne je totálne jedno...no šoféroval som auto, kde som mal na ciferníku 220-240 km/h...
I mňa to dávno prešlo . Ale šiel som 265 km/h (Porsche Carrera RS 2,7L ... to bola asi jeho maximálka) - ešte za socíku, po diaľnici (prvej na Slovensku) - i to len asi 10 minút.
ja som dala v Ticu po dialnici, ked sa este išlo dole v Hornej Strede dala 165

Neviem, či tento výkon nie je porovnateľný s tým tvojim
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
buchač
Otočím otázku inak.
Kedy sa začnú cigáni samoškoliť v oblasti robenia detí ?
Kedy sa začnú cigáni samoškoliť v oblasti pracovných návykov ?
Kedy sa začnú samoškoliť média v oblasti vyjadrovania, t.j. nazývať veci správnymi a pravdivými výrazmi ?

----------------------------
-

http://www.protiprud.sk/politika/2184.htm
otočím to inak
a prečo by to robili ??

Bjuty, ja som urobila chybu vo svojom texte, že som do prvej vety nevložila slovko opäť.

Takže mala znieť takto " Kedy sa naši domáci začnú konečne opäť zaškolovať, títo chlapci by mohli do smrti ďakovať adoptívnym rodičom.
https://dennikn.sk/1254658/pred-viac...dili/?ref=tit1



Prečo by to robili? Lebo už mali za socíku získané a zaužívané vzory a návyky bez problémov, ktoré sa u mladej generácii vytratili zásluhou iných záujmov. Iba preto. Všetci v mojom okolí, čo vtedy chodili do škôl, pracovali, ich deti pokračujú v normálnom živote a necicajú štát. Od remeselníkov, po maklérky v RK, pomocný personál v nemocniciach a pod.
Ako dieťa som tiež poznala od nás jednu medičku, to bola iná kategória ženy. Už to fluidum okolo nej ...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
buchač

Mňa už ujoviny prešli...
Neviem, akou si šiel (mal možnosť) rýchlosťou, že si auto šoféroval.
Ver alebo nie, mne je totálne jedno...no šoféroval som auto, kde som mal na ciferníku 220-240 km/h...
I mňa to dávno prešlo . Ale šiel som 265 km/h (Porsche Carrera RS 2,7L ... to bola asi jeho maximálka) - ešte za socíku, po diaľnici (prvej na Slovensku) - i to len asi 10 minút.

tak to si ju prešiel celú
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Asi tak ... z Malaciek do Blavy..... vtedy nebolo toľko vozidiel na diaľnici... rýchlosť nebola limitovaná (platila vyhláška - zdá sa mi vyhláška 100).....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Co to je takto v aute. Skuste na motorke a v Nemecku.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No v 78 to bola pecka.. takto frčať. Najmä ak sa obehlo papalášfáro a vyzeralo, ako keby stalo na mieste....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať