Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_ už začali. :-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Do su to blaváci?!
Ako hovori moj byv.kolega....ked dojdem domov-na vychod....som vy.ebany blavak...ked dojdem do ba...tak som vy.ebany vychodniar?!
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1542378040543.jpg  
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náááááá....
tak kilo už nie je definované týmto:

ale
https://www.bipm.org/utils/common/pdf/SI-statement.pdf
The kilogram will be defined in terms of the Planck constant, guaranteeing long
-term stability of the SI mass scale. The kilogram can then be realized by any suitable method, (for example the Kibble (watt) balance or the Avogadro (X-ray crystal density) method). Users will be able to obtain traceability to the SI from the same sources used at present (the BIPM, national metrology institutes and accredited laboratories). International comparisons will ensure their consistency. The value of the Planck constant will be chosen to ensure that there will be no change in the SI kilogram at the time of redefinition. The uncertainties offered by NMIs to their calibration customers will also be broadly unaffected.
teda podľa Planckovej konštanty - https://sk.wikipedia.org/wiki/Planckova_kon%C5%A1tanta

Učebnice sa môžu prepisovať.......
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tesi ma zaujimave citanie. Clovek by cakal od postarsich panien, ze viac toho videli/zazili :-))))))))))
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela

Skôr sa spýtaj lekárov, prečo pred začiatkom liečby rakoviny neurobia jeden základný úkon
aký
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
korela

Skôr sa spýtaj lekárov, prečo pred začiatkom liečby rakoviny neurobia jeden základný úkon
aký
To je tajne, nikto ho nepozna.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
kopretinka
korela

Skôr sa spýtaj lekárov, prečo pred začiatkom liečby rakoviny neurobia jeden základný úkon
aký
To je tajne, nikto ho nepozna.
To ani korela ? ... no neverím...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Takže zo "ctihodných" politikov sa už stávajú skutoční zločinci....
Možno sa ešte dočkáme, že aj po slovútnom a "nenahraditeľnom JuDr. Hranolovi bude pátrať polícia (i keď niekedy to majú ťažké - - majú ho pod nosom a nevedia ho nájsť).
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
alaya1

To vazne?
A predkovia? Museli byt teda Madari ak si Kosican, ale ved tych ty neznasas. Pripadne si potomok nemeckych osadnikov, tak ako to je teda s rodostromom?
Choď ešte ďalej do histórie..


Košice sa vyvinuli z trhovej osady slovenského pôvodu v kotli rieky Hornád....
Súčasná slovenská historická a lingvistická veda sa zhoduje[6], že názov mesta Košice je odvodený od slovanského osobného mena Koša. Pôvodný význam názvu bol osada ľudu Košových.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Dejiny...os%C3%ADdlenie

Maďari vtedy ešte pásli malé koníky niekde v oblasti okolo púšte Gobi.
Musím sa mng spýtať, prečo Košičanom vracal za blavákov, či sú z Košov, doteraz som si myslela, že si vymyslel iba skratku.

Už ste tu niekto počuli od buch-buch niečo dobré na svokru? Prečo asi?

Nemeckí osadníci ešte automaticky nemuseli byť Nemci. Mohli v tom Nemecku iba určitý čas pobudnúť, kým sa neposunuli z rôznych dôvodov ďalej, väčšinou bol dôvod ten istý.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Ešte toho veľa nevieš, mal si šťastie, možno osud, možno tvoja chuť žiť a nepodľahnúť dg.
Žiadneho šarlatána som tu v živote nepriložila. Domnievaš sa, že takáto komunikácia voči mne sa na tebe neodrazí?
Jasnééé...šak ty si hotová Wikipédia, Google a Chuck Norris dokopy.
Všetko dokopy, čo sa týka tej Dg.

Mám Ti doložiť dôkazné bremeno, kde si jednému doporučovala práve šarlatána a jeho web ?
Odrazí neodrazí ? Nápodobne...

korela
Zatiaľ som nepočula, že by bolo z parkoviska odcudzené jedno auto. Funguje to všade na svete.
Ešte si potom veľa nepočula.
Ono ale úplne stačí, ak sa na odľahlom parkovisku zrealizuje partia alebo jedinec, ktorý auto "len" vykradne.
Pod dôkazným bremenom máš na mysli "šarlatána" Subotiča? https://www.centrumctm.sk/

Je ich už statočne v našom regióne, ešte som nepočula o žiadnej oficiálne podanej sťažnosti proti niektorému.
https://www.google.sk/search?q=t%C4%...h=776&dpr=1.13
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Už ste tu niekto počuli od buch-buch niečo dobré na svokru? Prečo asi?
Očuj kvok - kvok...svokru nechajme na pokoji...a o mŕtvych len dobre, aj si nejak na nič nespomínam.


...a pozdravuj Subotiča.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela


Je ich už statočne v našom regióne, ešte som nepočula o žiadnej oficiálne podanej sťažnosti proti niektorému.
https://www.google.sk/search?q=t%C4%...h=776&dpr=1.13
Nič ma do toho.... ale!
Prečo? Aby tí, čo naleteli neukazovali, akí sú blem-blem, že naleteli, hanba ich núti držať huby.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Dnešná návšteva Porady...
Screenshot_2018-11-19-22-08-11.png  
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Krásny deň za nami, konečne začala zima.
Zároveň zvláštny, výročie, keď som v roku 2004 doobeda robila doprovod kamarátke so zlomeninou /dvojnásobne zlá skúsenosť v špitáli/, poobede sme pochovali sesternicu a podvečer začala víchrica, keď ľahli stromy v Tatrách a z bytovky kde býval brat, zobralo strechu.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

misoft
korela


Je ich už statočne v našom regióne, ešte som nepočula o žiadnej oficiálne podanej sťažnosti proti niektorému.
https://www.google.sk/search?q=t%C4%...h=776&dpr=1.13
Nič ma do toho.... ale!
Prečo? Aby tí, čo naleteli neukazovali, akí sú blem-blem, že naleteli, hanba ich núti držať huby.
Len som tu nakukla o čom sa zase hádate a nemám chuť sa pridať, no nedá mi nenapísať moju skúsenosť. Je to skôr naopak, ľudia, ktorým dobrý liečiteľ pomohol, šíria chýr a adresu dôverne a už nepíšu na net, aby ho chránili pred takýmito znevažujúcimi komentármi od ľudí, čo o tom nemajú ani poňatia. Či ty máš osobnú skúsenosť?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

afrikánka
Dnešná návšteva Porady...
Obávam sa, že tam môže tiež úradovať Amstrad.
Ak niekoľko užívateľov, alebo jeden cez virtual IP nahlási googlu poradu ako "nebezpečnú stránku" alebo niečo také, tak google potom zobrazuje to upozornenie. Ale tiež to bude závisieť od veľa faktorov, nakoľko tieto upozornenia nevyskakujú všetkým užívateľom.
Kto už nejakú stránku nahlásil, nech to upresní, zatiaľ osobnú skúsenosť nemám, ale viem, že niekde sa to dá nahlásiť...
Zrejme to súvisí aj s úrovňou ochrany samotného operačného systému. kdesi sa to nastavuje /asi 4 úrovne/, zrejme podľa toho potom buď tieto upozornenia systém "ignoruje" alebo "neignoruje". Je to len moja domnienka, lebo pre seba na všetkých PC vždy nastavujem najnižšiu ochranu úrovne samotným OS, pretože najvyšší stupeň ochrany je vlastná IT gramotnosť užívateľa. Pre ostatných nastavujem ten "stred".
PS: ale ako vidím v tomto prípade je to mobilné zariadenie, tak buď je to preto, že porada nemá zabezpečené pripojenie a zrejme ideš cez mobilný net Telekomu, takže ktovie, ako to má nastavené operátor...
Naposledy upravil Nandrolon : 20.11.18 at 07:01
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
misoft
korela


Je ich už statočne v našom regióne, ešte som nepočula o žiadnej oficiálne podanej sťažnosti proti niektorému.
https://www.google.sk/search?q=t%C4%...h=776&dpr=1.13
Nič ma do toho.... ale!
Prečo? Aby tí, čo naleteli neukazovali, akí sú blem-blem, že naleteli, hanba ich núti držať huby.
Len som tu nakukla o čom sa zase hádate a nemám chuť sa pridať, no nedá mi nenapísať moju skúsenosť. Je to skôr naopak, ľudia, ktorým dobrý liečiteľ pomohol, šíria chýr a adresu dôverne a už nepíšu na net, aby ho chránili pred takýmito znevažujúcimi komentármi od ľudí, čo o tom nemajú ani poňatia. Či ty máš osobnú skúsenosť?
Čítaj s porozumením..... ak niekto niekomu v niečom pomôže, tak ten, ktorému sa pomohlo, bude toho druhého chváliť. Ale ak niekoho obabrú, tak ten obabraný (už aj od hanby, že sa nechal nachytať) radšej mlčí (alebo anonymne to niekde napíše). Len pár odvážnych to verejní a snaží sa o spravodlivú "odplatu" voči podvodníkovi. Preto tí obabraní neukazujú, ako sa nechali nachytať, ako sa nechali obrať....
O tomto to je! Vraví sa, že dobré sa samo chváli.... žiaľ, tu je taký trend, že podvodníci sa sami "chvália" falošnými hodnoteniami, poďakovaniami a potom tí menej chápajúci im na to skočia. A keď zle dopadnú - hanbia sa a radšej zalezú (alebo anonymne dajú svoje skúsenosti).
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
kukučka
misoft
korela


Je ich už statočne v našom regióne, ešte som nepočula o žiadnej oficiálne podanej sťažnosti proti niektorému.
https://www.google.sk/search?q=t%C4%...h=776&dpr=1.13
Nič ma do toho.... ale!
Prečo? Aby tí, čo naleteli neukazovali, akí sú blem-blem, že naleteli, hanba ich núti držať huby.
Len som tu nakukla o čom sa zase hádate a nemám chuť sa pridať, no nedá mi nenapísať moju skúsenosť. Je to skôr naopak, ľudia, ktorým dobrý liečiteľ pomohol, šíria chýr a adresu dôverne a už nepíšu na net, aby ho chránili pred takýmito znevažujúcimi komentármi od ľudí, čo o tom nemajú ani poňatia. Či ty máš osobnú skúsenosť?
Čítaj s porozumením..... ak niekto niekomu v niečom pomôže, tak ten, ktorému sa pomohlo, bude toho druhého chváliť. Ale ak niekoho obabrú, tak ten obabraný (už aj od hanby, že sa nechal nachytať) radšej mlčí (alebo anonymne to niekde napíše). Len pár odvážnych to verejní a snaží sa o spravodlivú "odplatu" voči podvodníkovi. Preto tí obabraní neukazujú, ako sa nechali nachytať, ako sa nechali obrať....
O tomto to je! Vraví sa, že dobré sa samo chváli.... žiaľ, tu je taký trend, že podvodníci sa sami "chvália" falošnými hodnoteniami, poďakovaniami a potom tí menej chápajúci im na to skočia. A keď zle dopadnú - hanbia sa a radšej zalezú (alebo anonymne dajú svoje skúsenosti).
Je to podobný prípad akurát v opačnom garde, ako keď ideš kupovať nejaký výrobok , napr. aj auto a čítaš užívateľské recenzie na fórach.
Niekedy máš pocit, že ten automobil /alebo iný výrobok/ je fakt nahovno, lebo máš kopec negatívnych recenzií.
Vždy si ale treba uvedomiť, že 99% spokojných zákazníkov výrobok užíva bez poruchy a viac o ňom nevypisujú, ale to 1%, ktoré majú poruchy to vypisujú na net. Potom ak si to človek neuvedomí, že koľko sa asi mohlo tých výrobkov v skutočnosti predať, tak má pocit, že výrobok je nanič.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať