Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

tu to pekne vystihol )

Miroslav Beblavý SPOLU - občianska demokracia
2 h ·

KEĎ SLABÝ PREMIÉR ROBÍ PRÁZDNE SVALY

Podľa medializovaných informácií Pellegrini "neprijme" Lajčákovu demisiu. Odporúčam predsedovi vlády prečítať si ústavu, čl. 116 (2): "Člen vlády môže podať demisiu prezidentovi Slovenskej republiky." Ak minister Lajčák svoju demisiu naozaj prezidentovi podá, Pellegriniho sa nikto na nič pýtať nebude. Vlastne... tak ako doteraz.
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

:-))))))))))
Základ je, že takí ľudia ako Beblavý už budú dosmrti iba "štekať spoza plota"...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Mne sa zdá, že je to cielená taktika zo smeru SMER...... odíde minister zahraničia, treba nového. Koho? A čo takto Fico? A šup, už je zase vo vláde. A čo ďalej? A čo takto Pellegrini povie, že "nechce" byť predsedom vlády? Kto ho nahradí? A čo takto Fico? A ten Hranatý bude tam, odkiaľ odišiel a bude bačovať po svojom, t.z. Saková? Figúrka, vzdá sa, pride Robko II (Kalipaša) a zostava bude kompletná......................................
A hľa... už sa niečo črtá... nie je to isté, ale pravdepodobné.....
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...ntovi-kiskovi/
V prípade, že sa mu ministra presvedčiť nepodarí, bude musieť podľa vlastných slov nájsť na jeho miesto skúseného diplomata. Zároveň nepotvrdil ani nevylúčil možnosť, že by sa jeho nástupcom mohol stať Robert Fico (Smer).
Aký je Hranatý diplomat? Žiadny...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Inými slovami - diplomatická a stranícka reč.... bla-bla-bla-ehmmm-bla-eeee-hmmm-bla-heh-ehhh....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Inými slovami - diplomatická a stranícka reč.... bla-bla-bla-ehmmm-bla-eeee-hmmm-bla-heh-ehhh....
Áááááále hovno....u hentej osôbky nemôžeš čakať nejaký diplomatickú reč.

Je nemysliteľné, aby 4 členovia (ŠTYRIA členovia) nejakého zoskupenia (a dokonca rodinného) vzali neskutočnú dotáciu od štátu.

Danko je síce kapitán UJO, ale v tomto by som ho jednoznačne podporil.
Strana (alebo nazvime aj inak), uchádzajúca sa o voľby do parlamentu by mala mať určitý počet členov...rádovo pár stovák a nie kár kusov do mariášu.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kedy už niektorí pochopia, že strana OĽANO je podnikateľský zámer a nie reálna politická strana.
Ak príspevky za voľby + plat + rôzne náhrady vypočítame na jedného človeka z tých štyroch, tak toľko nezarobí hocijaký generálny riaditeľ 500 osobovej firmy... A v tejto "firme" takto zarobí každý z tých štyroch.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

prečo je to nemyslitelné ??

mne je šumafuk pár milion evri....však matovič odhalil zlodejiny za stámiliony...


asi budem matelka voliť )
mne je práve sympatické, že na kandidátke má odborníkov a nie bezchrbtichových hujov.....
8 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Odborníkov na čo? Taká Remišová?
Ty si musel byť hlavný volič Radičovej, ešte si ju musel aj krúžkovať :-)
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Hlásim sa k mínuske
To čo píšeš je tak úbohé, každý liek má nejaké vedľajšie účinky.
Každý, kto znesie alkohol je potenciálny alkoholik a alkoholizmus je nakoniec tiež choroba. Každý nemá silu odolávať.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

som šokovaná, že stále je v zozname dlžníkov

https://www.socpoist.sk/zoznam-dlzni...3%A1&x=20&y=15
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...
nonehovor.jpg  
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Sember
Sutak: Dnes 19:26 Nandrolon: uzivam Zolpidem Mylan -
neziaduce ucinky: slabá pamäť, nevhodné správanie, halucinacie, rozmazane, alebo dvojite videnie, psychozy, nocne mory, sracka, pomätenost, agresivita, bludy, znizene libido, namesacnost.
A este v spojeni so slivovicou ?
10 užitočných od: abter, salomen, martin2075, Jono112, Sulin, Pipin, hyacint, mery28, Suecero, Cocotko...
14993030_1149731115109548_1436340061393125376_n.gif  
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Odborníkov na čo? Taká Remišová?
Ty si musel byť hlavný volič Radičovej, ešte si ju musel aj krúžkovať :-)
Ked zas nevies,pouzi google...
Ano, radicovu som volil...slusna zena...len bohuzial neschopna...ale slusna...
Ale to kotleta nepochopi....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Sember
Sutak: Dnes 19:26 Nandrolon: uzivam Zolpidem Mylan -
neziaduce ucinky: slabá pamäť, nevhodné správanie, halucinacie, rozmazane, alebo dvojite videnie, psychozy, nocne mory, sracka, pomätenost, agresivita, bludy, znizene libido, namesacnost.
A este v spojeni so slivovicou ?
Tak za 1. ho neuzivam, uzil som 1 tabletku v zivote pri neznesitelnej bolesti zuba. Ked som kloktal slivovicou, tak v tom okamihu som este netusil ze budem musiet nieco uzit.
Za 2. si teply buzerant, ktory by po deci slivovice zacal obtazovat vsetkych chlapov a maloletych chlapcov naokolo.
Za 3. tych plusiek si si malo nahadzal, sklamal si.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Sember
afrikačka 150 uzitocne od buzeranta vlado33
vlado33 si predsa TY. Konecne si sa spravne predstavil, kto si.
B......t.
Prajem peknu sobotu
Naposledy upravil afrikánka : 01.12.18 at 09:13
IMG_20180216_161116.jpg  
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Odborníkov na čo? Taká Remišová?
Ty si musel byť hlavný volič Radičovej, ešte si ju musel aj krúžkovať :-)
Ked zas nevies,pouzi google...
Ano, radicovu som volil...slusna zena...len bohuzial neschopna...ale slusna...
Ale to kotleta nepochopi....
Takze si si namiesto "schopnosti" vybral "slusnost". No neviem, ale ja si vyberam vzdy "schopnost". Naco je uzitocny slusny, ale hlupak neschopny?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
Odborníkov na čo? Taká Remišová?
Ty si musel byť hlavný volič Radičovej, ešte si ju musel aj krúžkovať :-)
Ked zas nevies,pouzi google...
Ano, radicovu som volil...slusna zena...len bohuzial neschopna...ale slusna...
Ale to kotleta nepochopi....
Takze si si namiesto "schopnosti" vybral "slusnost". No neviem, ale ja si vyberam vzdy "schopnost". Naco je uzitocny slusny, ale hlupak neschopny?
nie...
radicovu by som už určite nevolil
bola síce slušná, nekradla ako tento zlepenec, ale ako som písal vyššie, čo si si evidentne nevšimol, bola neschopná..
dzurinda s miklošom je prevalcovali....

naopak, matelko je akčný aj za troch odhalil zlodjiny zlepenca za stámiliony a jediné čo mu fico, s celou naka a daňovákmi zistil, je to . že mu mamka jazdila vela km na starej felícii..)
4 roky ho vyšetrujú a stále nič....a dementi tu napriek tomu tvrdia, že je daňový podvodník....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Medzi Matovicove a Galkove hobby patri odposluch :-))))))))))) a preto su v pierdeli. Je iba za sasa a seriozne s nim nikto nikdy nebude spolupracovat.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
naopak, matelko je akčný aj za troch odhalil zlodjiny zlepenca za stámiliony a jediné čo mu fico, s celou naka a daňovákmi zistil, je to . že mu mamka jazdila vela km na starej felícii..)
4 roky ho vyšetrujú a stále nič....a dementi tu napriek tomu tvrdia, že je daňový podvodník....
...a toto je čo, ty dement ????

https://slovensko.hnonline.sk/943517...ripad-uzavrela
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať