Zavrieť

Porady

Nedoručenie tovaru Aliexpres

Pred mesiacom som si z Aliexpresu objednal tovar, vyplnil adresu a všetko, čo to odo mňa pýtalo, peniaze pri platbe na účet odišli ale žiaden potvrdzujúci e-mail neprišiel a tovar dodnes taktiež nie. Nebol som zaregistrovaný užívateľ, všetky údaje som si vyplnil sám. Celé to znie naivne, ale mám šancu na to, že tovar ešte príde?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Áno, je šanca. Niekedy doprava z Číny trvá aj 6 týždňov.

    Skús napísať predajcovi, aby preveril adresu doručenia. Na týchto portáloch predajcovia dbajú na svoje hodnotenie. Ak ti tovar nepríde, je dosť možné, že ti radšej vráti peniaze, ako keby si mu mal dať zlé hodnotenie.

    Matuss36 je offline (nepripojený) Matuss36

    Matuss36
    Tak mne neprišiel ani tovar a keď som ich kontaktoval tak sa mi neozvali. Proste spoľahlivosŤ, takže som si vyhodil peniaze len tak
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ivka70 a dal si spor? ali ti vrati peniaze, ked nie je dorucene ... mne prisiel len rozmerovo iny vyrobok a napisali mi po spore, ze nemusim nic vracat a refunduju mi zaplatene v plnej vyske ....
    Chobot Asi to nebolo cez Aliexpres. Aliexpres aj eBay dbajú na spokojnosť zákazníka. Stačí že niečo reklamuješ, tak ti dajú hneď zľavu alebo pri nedoručení ti vrátia peniaze. eBay dokonca má poistenie nedoručenia. Ak otvoríš tzv. "dispute", a dodávateľ potvrdí, že tovar poslal, tak ti to poistenie refunduje.

    A že a ti neozvali - kto sa ti neozval? Koho si vôbec kontaktoval? Predajcu?
    Matuss36 Ano bolo cez ALiexpress. Keď už chýbalo pár dní tak som kontaktoval predajcu a on sa mi vobec neozval späť. potom som dal aj dispute a nič. Už som sa s tým netrápil bolo to len cez dolár, takže som neriešil.
      zbaliť

    Nedoručenie tovaru Aliexpres

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.