Zavrieť

Porady

Svadba ach jaaaaaj !!!!

Kamarátka sa vydáva a idem sa kuknúť pred kostol na svadbu. Mám jej niečo priniesť? Pravdepodobne sa s ňou priamo nestretnem, len na diaľku pozdravím, ale s jej rodičmi asi chvíľku budem. Môžem alebo mám jej niečo priniesť alebo sa to nerobí takto? Ak áno, čo priniesť ako dar/ček?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak nie si pozvaný k svadobnému stolu a ideš len pred kostol , potom stačí krásna kytica kvetov.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Neuzitocne....
    Tweety Tak daj .
    veronikasad Preco neuzitocne?
    buchač Marleu ide len pred kostol predsa.
    Nevestu pozdravi zdialky.

    Ako jej teda odovzda kyticu ?
    Hodi ju ?

    ...a davat rodicom sprostredkovane kyticu ?
    Ti maju ine problemy a povinnosti.

    Hratulovat sa da aj inak a aj neskor.
    Tweety Nevie ešte, či sa s ňou nestretne. A aj pred kostolom sa dá blahoželať, to len k tomu tvojmu predsa, neviem, čo si tým chcel ale aj tam sa mladomanželom blahoželá.
    veronikasad Myslela som, ze chces navrhnut namiesto kytice balicek granul pre psi utulok...Uz som o takej svadbe pocula
    buchač Negativa prevladaju nad optimizmom.

    Kupi kyticu...nie par smesnych klincekov, ale zaivestuje par 10tok €.
    Ak stretne...odovzda...no problém.
    Ak nie, tak moze venovat niekomu inemu .... a love v podstate vyhodil.
      zbaliť

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Bola som takto 2x posledný polrok. Prvý krát sme niesli kvety a nevesta ich mala kopec a nejak sa to len tak zhrčilo. Druhá nevesta mala dohodnute s kvetinárstvom, ze kto chce, zaplatí v kvetinárstve a oni danú sumu budu postupne tuším každý mesiac posielať jednu kyticu až kým sa suma nevyčerpá. Neviem, ktorá možnosť je lepšia.

    No a ja osobne som obom párom venoval knihu 5 jazykov lásky. Považujem ju za veľmi dobrú a má čo povedať všetkým, čo svoj vzťah chcú brať vážne. Ale je mi jasné, že tento darček sa nepáči všetkým.

    A aby som nezabudla, na mieste sme vždy odovzdali aj svadobné pozdravy, telegramy.
    pavol54 telegramy? To ešte funguje?

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    To čo má byť? ... že: Kamarátka sa vydáva a idem sa kuknúť pred kostol na svadbu. Mám jej niečo priniesť? Pravdepodobne sa s ňou priamo nestretnem, len na diaľku pozdravím ....

    Ak idem kuknúť pred kostol kamarátku, ktorá sa vydáva, tak tam idem nie ako Kelišová, ale s cieľom popriať jej k tomuto krásnemu dňu. Tak sa po obrade postavím do radu gratulantov a úprimne, z celého srdca jej poprajem to, čo sa praje kamarátke. Nejaký kvietok úplne postačí, netreba žiadnu honosnú kyticu. Teba ako gratulanta si bude dlho pamätať. To akú kyticu si priniesla nebude ani vedieť ... v tej rýchlosti.
    veronikasad Mozno je to byvala frajerka...

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Ty si jedina kamaratka? Nebude vas tam viac? Neopytas sa dalsich co zamyslaju?
    Pochybujem ze volakto pride len okuknut zdialky bez gratulacie. A kto bude gratulovat, urcite s kytickou.
    veronikasad marleau je muž
    vicktor Podla otazky na zivotny problem sa mi nezdalo ze muz ci chlap (s velkym CH).

    Svadba ach jaaaaaj !!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.