Zavrieť

Porady

Prihlasovanie dohodárov

Pekný večer, viem že sa to tu už omieľalo xy krát, ale som v koncoch ... mám študenta DoBPŠ ... bol prihlásený s kódom 9. na pravidelný príjem ... v mesiaci 7/2018 mu príjem prevýšil 200 EUR ... doprihlasovala som kódom 11. dôchodkové poistenie ... aký by mal mať kód vo výkaze .. nakoľko mi nechce vziať výkaz a píše mi chybu :
Riadok s poradovým číslom 8 : VZ a poistné sú vykázané nesprávne vzhľadom na zvolený typ pracovného pomeru. Typy DoBPŠ bez DP PP, Dlh. nez. UP GP, Nezamestnaný NRO, DoVP bez DP PP a DoPČ bez DP PP nemôžu mať vyplnené fondy NP, SP, IP, PvN a RFS.

Rovnaký problém mám s invalidných dôchodcom ... bol prihlásený kódom 55. na DoPČ PP ... dosiahol príjem nad 200 € ... doprihlasovala som kódom 21. ... neviem aký by mal mať kód vo výkaze ... udáva mi rovnaké znenie chyby.

Ďakujem za Vaše rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    V MV sa takíto dohodári vykazujú:
    1. študenti pod kódom 71
    2. dôchodcovia pod kódom 51 (pri DoPČ)

    Prihlasovanie dohodárov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.