Zavrieť

Porady

Kedy ma meniny Emma?

Páči sa mi meno Emma s dvomi M.. chcem ju tak zapísať aj na matrike,len chcem vedieť kedy oslavovať meniny ,keďže v našom kalendári je Ema s jednym M. Podla akeho kalendára sa treba držať.
Naposledy upravil ivka70 : 14.09.18 at 06:15
3 komentárov     zbaliť
Kabaka123 Niekedy nechápam túžbu ľudí sa odlišovať. Ema s jedným M by nestačila? A vôbec, však je úplne jedno... Foneticky to bude aj tak 1 M. Je to to isté ako Mariana a Marianna.
buchač BINGO !!!
buchač Take problemy a Onasisove love mat.

Mam dcery, mam vnucky.
Mna zaujimalo pred a po pôrode to, ci je vsetko v poriadku....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Vtedy, kedy budes chciet.
    Meninovy kalendar nemaju vsetky krajiny, je to dost specificke len pre niektore.
    (Castokrat sa kolegovia z cudziny cuduju, ked su na navsteve, co sa to prave oslavuje).
    Najjednoduchsie pre dieta na SK je oslavovat meniny v ten isty den ako Ema s jedym m.
    Urcite to nikto nebude rozlisovat a dokonca by sa cudovali, keby na Emu Emma neoslavovala.

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    So slovenskou Emou, alebo si vybrať najsympatickejší dátum z medzinárodných kalendárov : 19.4., , 24.11., 3.12., 4.6. ...atď . http://mojslovnik.sk/krstne-meno/Emma.

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Ako pise Ivka - kedy len chces.
    Za sociku bola "kalendarova komisia" a ta priradovala mena k datumom. To skoncilo, teraz si moze hocikto spravit vlastny kalendar. Uz su aj macacie a psie "meniny" v kalendaroch.
    Kamarat maval meniny v juni a teraz v oktobri.
    28. oktober bol kedysi sviatok bez mena, po zruseni sviatku tam supli Kevina a po opadnuti Kevinomanie uz oslavuje Dobromila.
    Poznam starsiu pani, ktora bola krstena Emma (pod vplyvom kultury Karpatskych Nemcov), ale po vojne jej dali OP iba Ema a oslavuje hadaj kedy.
    A ked opadne spajsgirls mania nech si najde letny termin kedy je viac kvetov.
    Naposledy upravil vicktor : 14.09.18 at 13:27

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    Tu rozoberajú Emmu, aj keď nie meniny...
    http://www.porada.sk/t197657-meno-emma.html
    Naposledy upravil Kabaka123 : 15.09.18 at 19:35
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vicktor Vies kolko je uz Emm? Takze nic extra.
    Kto chce mat originalnu dceru, mal by jej dat meno Emmma.
    vicktor Aj komentar je informacia, takze vyrovnavam skore.
    misoft Tak sa zavedie E2ma...
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.