Zavrieť

Porady

Materská, nevyčerpaná dovolenka, odstupné

Pracovníčka nastúpila do pracovného pomeru 01 11 2012. Odpracovala 4 mesiace a nastúpila na rodičovskú a materskú dovolenku. Po tomto období pokračovala rodičovskou a materskou dovolenkou. Moje otázky znejú: 1. Má nárok na nevyčerpanú dovolenku? Ak áno, tak za obdobie dvoch rodičovských dovoleniek? V prípade, že by dostala výpoveď (jej pracovná pozícia už nie je vo firme potrebná), vzniká jej nárok na odstupné 3 mesiace? Viem, že som už podobnú otázku zadávala včera, ale teraz som si upresnila informácie, takže sa ospravedlňujem za duplicitu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Má nárok na nevyčerpanú dovolenku? Ak áno, tak za obdobie dvoch rodičovských dovoleniek?
    Ano, ma, narok je potrebne prepocitat za kazdy rok zvlast, pre vznik naroku na dovolenku sa pocita ako odpracovany cas obdobie materskej dovolenky, nie rodicovskej dovolenky (zjavne si mylis tieto 2 pojmy, aj podla poradia ako si ich napisala)

    Pri vypovedi kvoli zrusenej pozicii vzniká jej nárok na odstupné 3 mesiace?
    PP trval viac ako 5 rokov, pri vypovedi z dovodu zrusenia prac.miesta ma narok na 3 mesacnu vypovednu dobu a 2 mesacne odstupne
    Liptáčik Ďakujem

    Materská, nevyčerpaná dovolenka, odstupné

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.