Zavrieť

Porady

Správci bytových domov -nevystavený rozpis preddavkov za služby spojené s užívaním bytu

Tento rok v apríli som kúpil byt v novostavbe v ktorom ešte nik nebýval. Kúpa prebehla v apríli 2018 a dnes je už September 2018. Neviete mi poradiť niekto prečo mi správca bytového domu ešte nevystavil rozpis preddavkov za služby spojené s užívaním bytu. Čo tým sleduje alebo v čom môže byť problém. V byte zatiaľ nebývam kedže to je holobyt a dorábať ho budem o rok. Možno som len schizofrenik ale znervóznuje ma to.
Bytovka je do 3/4 uz obsadená novými majitelmi a správca má viaceré budovy na starosti takže nieje nováčik v tomto.
Skolaudované to bolo 2011. Volal som správcovi 2 týždne dozadu a povedal že vystaví do týždňa aj keď to isté sľuboval už v júni. Mimochodom niektorý tam bývajú už od kolaudácie.
Za radu ďakujem
Naposledy upravil Mino260 : 17.09.18 at 16:11
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    A iní ľudia tam už bývajú? Je dom skolaudovaný?

    Nie je jednoduchšie zdvihnúť mobil a zavolať správcovi? Možno len jednoducho pri tom množstve nových vlastníkov ti zabudol vystaviť zálohový predpis. Kým si napísal príspevok a kým budeme špekulovať nad možnou príčinou, prečo nemáš zálohový predpis, by si to už od správcu vedel.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mino260 Skolaudované 2011 a volal som správcovi 2 týždne dozadu a povedal že vystaví do týždňa aj keď to isté sľuboval už v júni. Mimochodom niektorý tam bývajú už od kolaudácie.
    vicktor Kolaudcia v roku 2011 a po 7 rokoch je dom obsadeny na 3/4...?
    Mino260 Áno doteraz bol byt v tej bytovke drahý na to v akej lokalite sa nachádzal. Ale ceny iných starých panelákových bytov dobehly cenou túto novostavbu takže som kúpil novy samozrejme.
    vicktor Opytaj sa susedov kolko oni platia a odkladaj si taku sumu nabok. Pride rocne zuctovanie, tak nech si pripraveny.
      zbaliť

    Správci bytových domov -nevystavený rozpis preddavkov za služby spojené s užívaním bytu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.