Zavrieť

Porady

čas narodenia

poraďte prosím, kde sa dá zistiť hodina narodenia, keď v zdravotnej karte údaj chýba a matka si nepamätá presný čas
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    V matkinej karte u gynekologa, v sprave o porode.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    korela Aj detskí lekári majú kópie lekár. správ z pôrodnice. tak ev. hľadať aj v archívoch, ak ju nemá uliana u seba vo svojej zdravotnej dokumentácii.
    uliana práveže v lekárskej správe z pôrodnice, ktorá je zdravotnej karte čas narodenia chýba.. a kde v archívoch, na koho sa obrátiť
    korela ak ten údaj nie je zaznamenaný v správe, v archívoch asi tiež nenájdeš.
    čo sa týka archívov, mnohé pôrodnice dnes už neexistujú, tak sa domnievam, že materiály môžu byť uložené v najbližších archívoch. napr. BA v mestskom archíve, ľuďom nenapadne, čo všetko je tam k dispozícii.
      zbaliť

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    ak to nie je v dokumentácii (ale sa mi nechce veriť, lebo čas pôrodu sa zaznamenáva - ako ivka píše) - tak potom len vo hviezdach
    - a žeby si matka (aspoň orientačne) nepamätala?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    uliana skutočne tam tento údaj chýba. matka trpí stratou pamäte, je na to diagnóza.
    vicktor Inak na co to potrebujes?
    korela keby sa mňa niekto na toto spýtal, tak by počul, že proste potrebujem.
    obklopuje nás všetkých chémia, fyzika, ešte si väčšina neuvedomuje, že aj matematika je súčasťou našich životov.
    ide o dôležitý údaj, ten by si mal každý chrániť ako oko v hlave, nechávať si ho výlučne pre seba.
    ja som pri pôrodoch mala cez dlaň natiahnuté mng hodinky, nespoliehala som sa na personál.
    vicktor Len nech si toto neprecitava Kalavska. Hned usetri na porodnickych oddeleniach - prepusti personal a nakupi hodinky.
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Vždy je lepšie nespomenúť si na presný čas narodenia, ako mať v pamäti po celý život čas úmrtia...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.