Zavrieť

Porady

Vysoka suma za opravu telefonu

Dobry den.chcela by som sa poradit ako postupovat v mojej situacii. Nestastnou nahodou (posuvanie po policke pocas vyzvanania az sa teda posunul na zem a nasla som uz len crepy s dotykoveho skla na podlahe )... sa mi rozbil moj telefon, kedze bol poisteny v tmobile mi ho zobrali na opravu a zapozicai nahradne zariadenie...ale ked sa darii tak sa dari a o tyzdne sa situacia zopakovala....som si vedoma svojej chyby aj poskodenia zapozicaneho zariadenia,len suma za opravu telefonu je takmer totozna s novym zariadenim...oprava dotykoveho skla na danom type mobilu sa pohybuje od 80e, no servis v tmobile vraj stoji 190e...ktore musim zaplatit az po lehote 30dni...a teda doba opravy mojho povodneho telefonu sa predlzi o dalsich 30dni, pretoze skor mi ho vraj nesmu vydat.
Maju pravo pytat za opravy tak vysoku sumu,ked cena noveho telefonu sa pohybuje od 220e v inych predajniach?tento typ uz tmobil v pouke nema...neni mozne zakupit nove zariadenie za aktualu sumu a vymenit poskodeny telefon za novy? Pripadne ohradit sa na sumu ktoru pytaju za servis, kedze je to.naozaj prepisknuta suma....dakujem za odpovede...v tmobile sa so mnou velmi bavit nechceli...zobrali poskodeny telefon,oznámili sumu ktoru mam prist zaplatit o 30dni... a ze ine moznosti niesu...
misoft Možnosť je - kúpiť nový mobil a na ten starý zabudnúť. A možno to bude lacnejšie riešenie + kúpiť si šnúrku, aby mobil "nešťastne" nepadal.
Ak sa rozbil zapožičaný mobil - tak nezostáva nič iné, len zacvakať. Ten mobil totiž je majetkom T-Debilov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Zial, je to tak. Ja som mal lacnejsi pristroj kupeny v akcii v Nay bez viazanosti, po kratkom case som poskodil dotykovy display, chodil som po "neznackovych" opravaroch a vsade mi povedali cenu opravy rovnaku za co som kupil novy pristroj.
    Kupil som zasa novy zlacneny v akcii za polovicu.

    Vysoka suma za opravu telefonu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.