Zavrieť

Porady

Zbrusovanie kože na tvári

Ahoj, chcem sa opýtať či tu niekto nemá skúsenosti so zbrusovaním kože na tvári.Mam mastnú pleť a robia sa mi podkožné ložiska tak mi kozmetička odporučila 1 kúru(zbrusovanie kože, ktorá pozostáva zo 6 sedení. Vraj sa na to používa piesok a stojí to 2500Sk. Tak chcem vedieť ci sa to oplatí a či to účinkuje.Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Asi to má nejaký účinok, keď to poradila odborníčka... Neviem koľko máš rokov, ale odskúšala si aj iné menej drastické spôsoby a finančne nenáročnejšie? Nestačí nejaký peeling? Napr. z doma pripravených surovín, prípadne z oriflame alebo z avonu. Nemôžu ti začať napr. praskať cievky? No rozmyslela by som si to, tiež zvyknem mať v lete mastnú, ale stačilo mi v lete nekrémovať a čistiť pleťovou vodou, čo mi vysušovalo pokožku. V zime mám opačnáý problém.

    4326 je offline (nepripojený) 4326

    4326
    Mam tiež mastnu pleť. Používala som krem od spoločnosti Scheller - ananásovy. Ten už ale nemôžem nikde zohnať. Takže som presedlala na Vichy a môžem odporučit Normader - pomáha aj na vyražky. Je to sice drahšia zaležitosť ale oplati sa. A aj peeling maju vynikajúci.

    Barbora.B je offline (nepripojený) Barbora.B

    Barbora.B
    Ja som použávala tiež Pure od GARNIER, efekt tam síce bol, ale o dve hodiny to vyzeralo opäť rovnako. Záleží to fakt od pleti, niekomu pomôže, niekomu nie.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Barbora.B
    Ja som použávala tiež Pure od GARNIER, efekt tam síce bol, ale o dve hodiny to vyzeralo opäť rovnako. Záleží to fakt od pleti, niekomu pomôže, niekomu nie.
    A čo používaš teraz?

    deha je offline (nepripojený) deha

    deha
    Výborný krém je tiež BIODERMA SEBIUM AKN voľnopredajný v lekárni, je fakt super na pleť so sklonom k akné

    maja111 je offline (nepripojený) maja111

    maja111
    Ak máš ešte hnisavé vyrážky, tak by si sa mala naprv preliečiť. Dermabraziou - zbrusovaním sa odstáňujú nepekné fľaky a jazvičky po akné. Je to účinné, ja som to absolvovala a jedno sedenie stojí 300,- Vôbec to nie je bolestivé. Ale najprv je potrebná liečba, kozmentické čistenia. Bola som preliečná aj antibiotikami na sptreptokoky, stafilokoky a ine koky a samozrejme krémy - Skinoren, Dalacin, ichtiové mydlo a tiež je dobrá tu už spomínana kozmetika Bioderma. Tie krémy su len na predpis.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    LR Cosmetic Internacional zaradilo tento rok medzi svoje produkty tzv. MICROSILVER. S obsahom striebra. Mali by mať antibakteriálne účinky. Napr. mydlo odstraňuje mikroorganizmy, pôsobí antibakteriálne. Je určené pre jemné čistenie problematickej pokožky. Krémy obmedzujú vznik nečistôt a akné. Atď. V sade je šesť výrobkov. Práve mám doma ich katalóg. Má niekto z vás s touto kozmetikou už nejaké vlastné skúsenosti? Ďakujem.

    maja111 je offline (nepripojený) maja111

    maja111
    Po mojich skúsenostiach , ja veľmi na také zázraky neverím. Jediné značky, ktoré sa mi osvedčíli sú Bioderma a La Roche Posay. Pokiaľ ide o aknóznu pleť. A to som už toho vyskúšala hodne. Ani 1000,- korunový krém nezaručí úspech. Sú tu celkom dobré ohlasy na Vichy, čo mne napr. táto značka nerobila dobre na tvár. Je to individuálne.

    lavi je offline (nepripojený) lavi

    lavi
    ja som dlho pouzivala Vichy, bola som spokojna ale z dlhodobeho pohladu mi zabrala az kozemtika PAB - nechtikova rada,cena pribl. ako Vichy, je to francuzska kozmetika, da sa objednat cez internet, vyuzivaju ju najma v kozmetickych salonoch.
    Momentalne mi dosla tak som si narychlo kupila Biodermu sebium, tak budem moct po par tyzdnoch porovnat,ale myslim, ze sa vratim k osvedcenej PAB-ke.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.