Zavrieť

Porady

Mzdový systém: Olymp alebo Human?

Dobrý deň, výber z mzdových programov sa nám zúžil na Olymp Profesional alebo Human. Grafika Humanu zaspala v stredoveku, ale vraj su legislativne velmi doby a aj podpora je navysokej urovni. Olymp je graficky ok, aspon, co som videla, ale vraj ceny stupaju zavratne hore. Vedel by ich niekto, kro ich používa/používal porovnať?
Mila123 o koľko zamestnancov sa jedná? kto uhrádza faktúru za program?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    storico dakujem. mohli by ste mi prosim trochu specifikovat, v com bol lepsi? islo iba o vzhlad, zlozitost krokov, ci presnost prepoctov? a nebol problem s podporou?
    karka Jednoduchsie "nahadzovanie" ,prehladnejsie. A s podporou problem nebol. Kedykolvek a ochotne pomahali.
    Mila123 jasne, že pomôžu, pretože pokiaľ si ich platíš tak musia....inak strašne veľa € pýtajú a čo som si všimla, majú skoro po každom upgrade za 2-3 dni sa opravujú.....urobili MyJob k 01 10 ho spúšťali ale čo čert nechcel, dali ho von a bol chybný......
    misoft
    Z toho si nič nerob... i Win10 (aktualizácie) vypustili a predsa domrvili. A robili to istotne "odborníci" (z Indie)
      zbaliť

    Mzdový systém: Olymp alebo Human?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.