Zavrieť

Porady

Vysoká škola

1Barbara

1Barbara je offline (nepripojený) 1Barbara

1Barbara
Som študent 3. roč. 8 roč. gymnázia, chcel by som poradiť, kam ďalej po škole, bavia ma opravy áut, motorky a podobné veci. Rád by so študoval na VŠ. Ako sa zorientovať v takom množstve vysokých škôl a odborov... Ďakujem.

Som v septime,o rok maturujem. Niektoré technické odbory som si už prezeral na internete, tak musím hľadať a premýšľať ďalej. Ďakujem veľmi pekne za informácie.
Naposledy upravil 1Barbara : 24.10.18 at 06:51
5 komentárov     zbaliť
ivka70 Cize do maturity mas 5 rokov? Tak to mas este cas, za 5 rokov sa ti aj zaujmy viac vyhrania a rozhlad ziskas vacsi...
vicktor V druhom odstavci pise "septima".
ivka70 druhy odstavec doplnil dnes, vcera bol len tretiak .....ked nevie, ze je v 7. rocniku osemrocneho gymnazia, chapem, ze ma problem zorientovat sa vo vysokych skolach
vicktor A v roku 2014 pisal(a) ze sa s manzelom postaraju o rodicov.
Oliwa No tak sa pýtala mamička... raz možno píše za muža (Peter), raz za syna... alebo 3 v 1...
Ale ako učiteľ/ka (?) by mohla vedieť synovi poradiť... ak sa náhodou nejedná o MŠ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Martuk

Martuk je offline (nepripojený) Martuk

omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    Najlepšia odpoveď len pre registrovaných
    Porada je tu vďaka aktívnej spolupráci členov
    Registrovať
    alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Zivot je kratky na to, aby som sa stresovala ludmi, ktori si nezasluzia byt v mojom zivote ani problemom. ...viac alaya1
    vyhladaj vychovneho poradcu na skole.

http://web.saaic.sk/nrcg_new/doc/Zbornik/05_Kap-2.3.pdf
    Naposledy upravil alaya1 : 25.10.18 at 19:31 Dôvod: doplneny link

Hlasovalo 4 pouzivatelov

Užitočné (2)
    Ing. Ľubomír Janoška, vicktor
    Neužitočné (1)
    Komentár, nie odpoveď (1)
    0
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    alaya1 neuzitocne??? to asi len odbornik hodnotil
    vicktor uz lepsie?
    alaya1 Mne je to jedno, ale tymito "odbornymi" hodnoteniami dezorientuju zadavatela otazky. Lebo moja odpoved nebola ani neuzitocna a komentar uz vobec nie
    BXLmiami Skôr by som vyhľadala pedag.psych.poradňu,vedia vcelku veľmi dobre určiť na či dieťa má a na čo ani nie a tiež na čo má talent.Aj ked výchovný poradca tiež nie je na zahodenie.
    alaya1 Tak ak by si si precitala prilozeny link, zistila by si, co patri do tohto poradenstva.
      zbaliť
    vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Jedna vec ze sa rad(a) vrtas v motoroch, druha vec ci mas bunky na matiku a fyziku. Ak ano, tak strojnicka fakulta. Ak nemas, potom horsie. Poznam mladaho muza, ktoreho nebavilo studium, nechal VS a zacal robit automechanika. "Vyucil sa" ako zamestnanec v servise, ale nemoze si otvorit vlastnu zivnost, pretoze nema prislusne vzdelanie. Ako maturanta ho nechcu prijat ani na ucnovku ani na kurz cez urad prace.
    korela Ja by som navrhovala úplne seriózne napísať aspoň do jednej automobilky, kde majú pracovné rezervy na vyšších pozíciách. Keby ho zaujímal automobilový dizajn, to by našiel jednoduchšie riešenie, čo sa týka vzdelania.
    Veď si nemusí otvárať svoj servis, ale ak má bunky na podnikanie, nech sa stane.
    misoft Napr. Nitra.... Jaguár naberá.... budú sa robiť nové modely....
    ivka70 24.10.18 09:22 odstránil(a) z Porady

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.