Zavrieť

Porady

spam z porady mi chodí

Opakovane mi chodi spam z adresy navratka@porada.sk , na adresu , ktoru ani na porade nemam registrovanu. Predmet spravy je : "Podivny nizkofrekvencny zvuk" update.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Mas nastavené sledovanie tejto temy, v roku 2010 si v nej odpovedal. Tema sa nedavno obnovila. Tak ti po každom novom prispevku chodi notifikacia. Zrus si sledovanie temy.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bodliak Som na porade X rokov. Sledovanie temy som nikdy nevyuzival. A tiez mi chodi mail po kazdom prispevku k tejto teme, a k ziadnej (!) inej.
    ivka70 Pozri si v tejto teme z roku 2010, ci nemas zaskrtnute hore vpravo nad otazkou, sledovanie. Ak mas, vypni ho.
    http://www.porada.sk/t146363-podivny...ncny-zvuk.html
    veronikasad To sledovanie zapol Richard pri nejakych zmenach už neviem v ktorom roku. Tiez mi vtedy hufne zacali chodit notifikácie. Zrejme toto je tema z toho obdobia, musis si ich vypnut...
    misoft Mám dojem, že ak sa odpovedá prvýkrát (aj na znova otvorenú téme) - sledovanie naskočí automaticky....
    I ja som si všimol, že ak som na nejakú reagoval po dlhšej dobe - sledovanie naskočilo. Ovšem v osobných nastaveniach (v profile) so si zrušil notifikácie cez e-mail....
    Teda pokiaľ to prichádza na e-mail - treba sa pozrieť do nastavení profilu (vedľa avataru nicku vpravo hore) - zubaté koliesko - Nastavenie - Upraviť možnosti - Zasielanie notifikácií a správ - obe možnosti = prázdne okienka.
    sances Mne zas nechodia žiadne notifikácie aj keď ich mám nastavené..
      zbaliť

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Upozornenie o novom prispevku k teme (jedinej) ktoru sledujem chodi z "notifikacia@porada", informacia o rekacii na moj prispevok chodi z "admin@porada".

    spam z porady mi chodí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.