Zavrieť

Porady

Ako vidieť mínuskara

Pred časom som celkom náhodou natrafila na spôsob, ako vidieť toho, čo vám udelí mínusku. S pár ľudmi som o tom diskutovala. Už dlhšie uvažujem, že to zverejním. Dnes, ked som dostala minusku v obedoch, tak som si povedala, že nastal ten čas.
Takže postup:
1 nastavíte sa na stránku, kde vidíte, kto vám uďeluje body. Neužitočné zatial nevidíte
2. Otvoríte si zdrojový kód - napríklad pravé tlačidlo na myši - otvoriť zdrojový kód
3. CTRL F dáte vyhľadať reťazec Neuž,,,, alebo to, čo máte udelené
4. Ked vám daný reťazec nájde, tak v danom riadku idete šípkou späť, až kým nanatrafíte na member.php?u=162877 .... to je číslo poradáka, ktorému nevyhovuje vaša odpoveď a nepovie to verejne
5. a potom potrebujete vyhľadať príslušnú stránku www.porada.sk/member.php?u=
za u= dosadíte príslušné číslo

a tak sa dozviete napríklad ako ja, že moj obed nevyhovuje poradakovi s nickom KoxXxo. Možno sa teraz dozviem, prečo sa mu moja kapustnica nepáči, možno má dietu

Takto samozrejme vidíte iba pár posledných,, presne to, čo je zobrazene na tej stránke, kde máte vlastné hodnotenia
Usporiadat
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Seš dobrej!
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Paráda.
Vidím, že si to zverejnila o 10:03. Čuduj sa svete, zrazu mám všetko čo "vidím" /posledných 11 hodnotení/ iba užitočné. Smola, mínusKAR bol rýchlejší ako ja v prečítaní tohto príspevku!
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

vidíš ma ?

a kde zbadám, kto mi udeluje body ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

áno, 80462 bjuty smis :-))))))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

tak si zvykaj
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ale keď ten môj sa asi zľakol a zrušil všetko načo mal dosah? Zatiaľ mám iba 1 od teba. Mimochodom koľko posledných hodnotení vidíš, ktoré si ty dostal a ty udelil?
Na stránke vpravo nad šuťákom vidíš posledné 3 body, ktoré si dostal. pod nimi sú "... viac". Klikneš na ne a zobrazí sa ti dlhší výpis hodnotení.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

super, dík
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

tá moja mínuska ti zmizla...ja som ju ale nestiahol.......
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

už je naspäť
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

ja by som to dala ako tip, nie ako debatu ......
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Ale keď ten môj sa asi zľakol a zrušil všetko načo mal dosah? Zatiaľ mám iba 1 od teba. Mimochodom koľko posledných hodnotení vidíš, ktoré si ty dostal a ty udelil?
Na stránke vpravo nad šuťákom vidíš posledné 3 body, ktoré si dostal. pod nimi sú "... viac". Klikneš na ne a zobrazí sa ti dlhší výpis hodnotení.
dik....ale kašlem na to...takto je to zaujímavejšie
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Môžem hľadať asi tak, vlaňajší sneh...nevidím ani jedno hodnotenie, ktoré som dostala, tabuľka zmizla, dva dni dozadu som videla iba posledné tri, dnes ani jedno.
Zaujímalo by ma, koľko je tu takých "postihnutých"
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nič nezmizlo. Vpravo nad šuťákom máš tie 3 posledné hodnotenia, a keď klikneš na to "viac" tak vidíš posledných 11 čo si dostala a posledné 4 čo si udelila...
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Myslíš si, že som až taká nemožná? Nie, nevidím nič, iba tabuľku, komu som ja dávala užitočné...aj som ich porátala, je to 17

Asi NAKA, či?
Naposledy upravil afrikánka : 15.11.18 at 11:18
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zaujímalo by ma, ako to majú ostatní, lebo mne sa tiež zdá, že som to nemal 11/4.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

len pre dovysvetlenie, toto sa nedá pozerať moc spätne, iba v tých aktuálnych hodnoteniach, snad je to jasné.
Keď máš posledných 15 hodnotení iba užitočné, tak samozrejme, nemáš ako použiť...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... veď ja to viem, akurát, že posledné hodnotenia mi ostali užitočné až po pol hodine od zverejnenia návodu. Predtým to bolo skoro opačne :-))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Ja a posledných 15 užitočných hodnotení??? Sa musím smiať, také niečo som nikdy nemala
Inak, tie tabuľky dobre poznám, doteraz som mávala obe, dnes iba tú jednu, kde je vidieť, komu som dávala ja
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

v mojej tabuľke vidím 15/15.. jedno neužitočné za posledný nedeľný obed, od poraďáčky, čo má posledný príspevok 3.4.2014.. zaujímavé..
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ja mam 12 ziskanych (uzitocnych) hodnoteni a 15 mnou udelenych hodnoteni.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať