Zavrieť

Porady

Ako vidieť mínuskara

Pred časom som celkom náhodou natrafila na spôsob, ako vidieť toho, čo vám udelí mínusku. S pár ľudmi som o tom diskutovala. Už dlhšie uvažujem, že to zverejním. Dnes, ked som dostala minusku v obedoch, tak som si povedala, že nastal ten čas.
Takže postup:
1 nastavíte sa na stránku, kde vidíte, kto vám uďeluje body. Neužitočné zatial nevidíte
2. Otvoríte si zdrojový kód - napríklad pravé tlačidlo na myši - otvoriť zdrojový kód
3. CTRL F dáte vyhľadať reťazec Neuž,,,, alebo to, čo máte udelené
4. Ked vám daný reťazec nájde, tak v danom riadku idete šípkou späť, až kým nanatrafíte na member.php?u=162877 .... to je číslo poradáka, ktorému nevyhovuje vaša odpoveď a nepovie to verejne
5. a potom potrebujete vyhľadať príslušnú stránku www.porada.sk/member.php?u=
za u= dosadíte príslušné číslo

a tak sa dozviete napríklad ako ja, že moj obed nevyhovuje poradakovi s nickom KoxXxo. Možno sa teraz dozviem, prečo sa mu moja kapustnica nepáči, možno má dietu

Takto samozrejme vidíte iba pár posledných,, presne to, čo je zobrazene na tej stránke, kde máte vlastné hodnotenia
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ja 15:15
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Žabinka
v mojej tabuľke vidím 15/15.. jedno neužitočné za posledný nedeľný obed, od poraďáčky, čo má posledný príspevok 3.4.2014.. zaujímavé..
tá tuším udeľovala aj mne, dokedy som jej nepoložila priamo otázku, čo jej na tom konkrétnom jedle vadí. Potom prestala
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nandrolon
... veď ja to viem, akurát, že posledné hodnotenia mi ostali užitočné až po pol hodine od zverejnenia návodu. Predtým to bolo skoro opačne :-))))))))))))))))))))))))))))))
Teba, ako mínuskára, (tentoraz aj priznanėho)som našla raz dva.
Ja s tým problém nemám. Určite by som sa neznížil rušiť už raz udelené mínusky. Na to tu sú iní experti!
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Tweety
Ja 15:15
Ja 17:0, predtým som mávala podobne, ako ty
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

afrikánka
Tweety
Ja 15:15
Ja 17:0
zrejme si nikomu nič neudelila
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Tweety
afrikánka
Tweety
Ja 15:15
Ja 17:0
zrejme si nikomu nič neudelila
Vidím iba tých, ktorým som udelila ja!!! Pred časom som to mávala obdobne, ako aj ty
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ešte raz som to skúsil a mám 11 došlých a 4 zaslané.
Od čoho to závisí sa asi nedozvieme.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

afrikánka
Tweety
afrikánka
Tweety
Ja 15:15
Ja 17:0
zrejme si nikomu nič neudelila
Vidím iba tých, ktorým som udelila ja!!!
tak potom tebe neudelil nikto nič
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Afričanka, dal som ti plus, kukni!
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Tweety
afrikánka
Tweety
afrikánka
Tweety
Ja 15:15
Ja 17:0
zrejme si nikomu nič neudelila
Vidím iba tých, ktorým som udelila ja!!!
tak potom tebe neudelil nikto nič
Ale udelil, aj užitočné, aj neužitočné a to v posledných pár dňoch
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

KoxXxo - nelubi ani vyroky osobnosti.......
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
Afričanka, dal som ti plus, kukni!
Hej, teba už vidím ako jediného...hmm
Ale kde mám z posledných štyroch dní?!
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
Asi máš nastavený filter, že vidíš iba správnych :-))
Dobre píšeš, vidím tých "správnych"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
Pred časom som celkom náhodou natrafila na spôsob, ako vidieť toho, čo vám udelí mínusku. S pár ľudmi som o tom diskutovala. Už dlhšie uvažujem, že to zverejním. Dnes, ked som dostala minusku v obedoch, tak som si povedala, že nastal ten čas.
Takže postup:
1 nastavíte sa na stránku, kde vidíte, kto vám uďeluje body. Neužitočné zatial nevidíte
2. Otvoríte si zdrojový kód - napríklad pravé tlačidlo na myši - otvoriť zdrojový kód
3. CTRL F dáte vyhľadať reťazec Neuž,,,, alebo to, čo máte udelené
4. Ked vám daný reťazec nájde, tak v danom riadku idete šípkou späť, až kým nanatrafíte na member.php?u=162877 .... to je číslo poradáka, ktorému nevyhovuje vaša odpoveď a nepovie to verejne
5. a potom potrebujete vyhľadať príslušnú stránku www.porada.sk/member.php?u=
za u= dosadíte príslušné číslo

a tak sa dozviete napríklad ako ja, že moj obed nevyhovuje poradakovi s nickom KoxXxo. Možno sa teraz dozviem, prečo sa mu moja kapustnica nepáči, možno má dietu

Takto samozrejme vidíte iba pár posledných,, presne to, čo je zobrazene na tej stránke, kde máte vlastné hodnotenia
Vylepšené a rýchlejšie :

Bod č. 4. - po otvorení CTRL@F sa dosadí do kolónky čas hodnotenia, viď nastavenie.

Bod č. 5. - klik na uvedený member, otvoriť ho, odstrániť " view-source:http://...klik enter

Finito
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Dáša
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Žabinka
v mojej tabuľke vidím 15/15.. jedno neužitočné za posledný nedeľný obed, od poraďáčky, čo má posledný príspevok 3.4.2014.. zaujímavé..
no rovnaká osoba udelila za obed neužitočné aj mne. Zjavne niekto, kto to tu pravidelne sleduje a rozhodol sa vylievať svoju frustráciu na iných. Lebo teda neužitočné bez zdôvodnenia v týchto fakt že debatných témach to je tak trochu aj o diagnóze
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dáša_
Žabinka
v mojej tabuľke vidím 15/15.. jedno neužitočné za posledný nedeľný obed, od poraďáčky, čo má posledný príspevok 3.4.2014.. zaujímavé..
no rovnaká osoba udelila za obed neužitočné aj mne. Zjavne niekto, kto to tu pravidelne sleduje a rozhodol sa vylievať svoju frustráciu na iných. Lebo teda neužitočné bez zdôvodnenia v týchto fakt že debatných témach to je tak trochu aj o diagnóze
čo už, ak je to istý druh psychohygieny..
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Žabinka
Dáša_
Žabinka
v mojej tabuľke vidím 15/15.. jedno neužitočné za posledný nedeľný obed, od poraďáčky, čo má posledný príspevok 3.4.2014.. zaujímavé..
no rovnaká osoba udelila za obed neužitočné aj mne. Zjavne niekto, kto to tu pravidelne sleduje a rozhodol sa vylievať svoju frustráciu na iných. Lebo teda neužitočné bez zdôvodnenia v týchto fakt že debatných témach to je tak trochu aj o diagnóze
čo už, ak je to istý druh psychohygieny..
tak nás to vlastne môže tešiť, že niekomu pomáhame v jeho ťažkostich
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Dáša_
Žabinka
v mojej tabuľke vidím 15/15.. jedno neužitočné za posledný nedeľný obed, od poraďáčky, čo má posledný príspevok 3.4.2014.. zaujímavé..
no rovnaká osoba udelila za obed neužitočné aj mne. Zjavne niekto, kto to tu pravidelne sleduje a rozhodol sa vylievať svoju frustráciu na iných. Lebo teda neužitočné bez zdôvodnenia v týchto fakt že debatných témach to je tak trochu aj o diagnóze
a nebude to tym, ze ten klik na suhlas v debatach vyzaduje tenke prsty a presnost? ... lebo tiez nechapem nesuhlas v debatach co dnes na obed a podobne
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

len je smutné, že sa takto prejavuje niekto, kto tu roky ničím neprispel, takže z toho súdim, že ide o dáky problém zo zdravotnej oblasti.. možno osamelosť, frustrácia? dlho som, možno naivne, myslela, že je to omyl.. ale aspoň v mojom prípade bolo tých omylov veľa, a z 99% v obedoch.. ale nehnevám sa zato, ľudia sme rôzni..
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať