Zavrieť

Porady

Fakturácia za vedenie účtovníctva, spracovanie miezd a DPH

Dobrý deň,
chcela by som Vás poprosiť o radu. Od 1.9.2018 je firma (fyzická osoba) zaregistrovaná ako platca DPH. Začala som im spracuvávať účtovníctvo, dph, mzdy- na mesiac to je - cca 2 vystavené faktúry, 5-10 prijatých faktúr, 20-30 položiek bankového výpisu, 20-30 pokladničných dokladov + auto na cestovné náhrady + mzdy 1 PP + 3 dohody. Samozrejme som spracovala aj 1-8 mesiac. chcem sa poradiť koľko vyfaktúrovať tejto firme za 1-8 mesiac + koľko mesačne za dph a mzdy? ďakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    zvláštne. ja sa stanem niekoho dodávateľom a ceny budem riešiť na internetovom fóre. nemala by si riešiť cenu práve s klientom? cena je totiž otázka ponuky a dopytu. tak nás to v škole učili. že je to suma, za ktorú je jedna strana ochotná niečo kúpiť a druhá strana niečo predať. ich predstavy sa musia stretnúť, inak k spolupráci nedôjde.

    otázok podobných tej tvojej je tu na porade xyz. ako živnostník (?) by si mala ovládať základné veci a síce tvorbu cien. a zo života vedieť, že pre korektné vzťahy je dobré si tieto sumy odsúhlasiť s klientom VOPRED.

    Fakturácia za vedenie účtovníctva, spracovanie miezd a DPH

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.