Zavrieť

Porady

Zoznam faktúr za niekoľko rokov spätne v MRP na jedno IČO

Pracujem dlhé roky v MRP a momentálne v K/S – multiverzia (niekoľko firiem) a každý rok mám založený nový. Otázka: je nejaká funkcia pri zadaní adresy (alebo neviem kde) aby som napr. v roku 2018 mohla kliknutím na adresu firmy (alebo kdekoľvek v rámci programu) zistiť, koľko krát a v ktorý rok bola vystavená faktúra na jedno IČO? Nepotrebujem to aj s textom faktúry (aj keď by to bolo super) ale aspoň ten rok a kedy. Takto musím prehľadúvať cez adresy a názov zákazníka každý rok aj 8-10 rokov dozadu, aby som zistila čo sa fakturovalo a kedy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

    Liptáčik
    Keby si mala evidenciu firmy od ... npr 2009 doteraz, klikla by si a mala by si zoznam faktúr daného IČO a celé obdobie, prípadne za úsek, ktorý si si označila. Ale pretože máš každý rok v "inom šuflíku", musíš zájsť zakaždým do daného šuflíka. Pri ročnom prevode Ti totiž zo starého roku prešli do nasledujúceho roku len neuhradené faktúry
    Vlastas Ďakujem, toto mi je jasné len som uvažovala či nie je nejaká funkcia tak ako pri "analýzach - vydané faktúry - porovnanie za roky" jedným klikom zistím mesačný obrat (alebo nárast) za označené roky. Idem napísať do MRP ako požiadavku na vylepšenie programu.
    Liptáčik Skús im zavolať telefonicky, odpoveď dostaneš okamžite.

    Zoznam faktúr za niekoľko rokov spätne v MRP na jedno IČO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.