Zavrieť

Porady

LED svetlá s funkciou natáčania do zákruty VW

Ahojte, máte niekto tieto svetlá v aute od VW. Jazdím na nich pár mesiacov a neviem si na ne zvyknúť po prechode z halogénov. Svietia hrozne nízko, cca 30-35m a potom tma, normálne čiara od ktorej nič nevidím. Píšem o stretávacích svetlách ktoré sa nastavujú samé - sklon pri zaťažení, pri určitej rýchlosti a pod. Čiže ako užívateľ viem nastaviť akurát lavostrannú alebo pravostrannú premávku.
Ak idem v tme rýchlosťou 80-90kmh mimo obce je to o držku. Bol som aj v servise u predajcu, kde sa stakým niečim už stretli a svetlá trochu aj podvihli no mne sa to nevidí.
Ako vám to svieti? Skúsim večer aj odfotiť za jazdy ak sa podarí.
Ďík a čau.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    V tomto prípade (problém) - vyhľadaj si nejaké VW-fóra a tam sa spýtaj..... Tam skôr dostaneš nejakú radu.

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Stretavacie svetla maju mat dosah max 45 metrov, tvoj odhad 35m moze byt spravny a vela do 45m nechyba, ale moze byt aj nespravny.
    Tiez odprucam pohladat / opytat sa na VW klub-forum.

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    allgreen
    Ahojte, máte niekto tieto svetlá v aute od VW. Jazdím na nich pár mesiacov a neviem si na ne zvyknúť po prechode z halogénov. Svietia hrozne nízko, cca 30-35m a potom tma, normálne čiara od ktorej nič nevidím. Píšem o stretávacích svetlách ktoré sa nastavujú samé - sklon pri zaťažení, pri určitej rýchlosti a pod. Čiže ako užívateľ viem nastaviť akurát lavostrannú alebo pravostrannú premávku.
    Ak idem v tme rýchlosťou 80-90kmh mimo obce je to o držku. Bol som aj v servise u predajcu, kde sa stakým niečim už stretli a svetlá trochu aj podvihli no mne sa to nevidí.
    Ako vám to svieti? Skúsim večer aj odfotiť za jazdy ak sa podarí.
    Ďík a čau.
    Tu tvoj problém nevyriešiš. Vekom strácam zrak, reflex. Iný ľudia majú tiež ten problém, tiež nevidia na cestu. Nemám natáčacie svetlomety... Spomalím a prejdem. Inak ti neviem pomôcť.

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    [/QUOTE]Tu tvoj problém nevyriešiš. Vekom strácam zrak, reflex. Iný ľudia majú tiež ten problém, tiež nevidia na cestu. Nemám natáčacie svetlomety... Spomalím a prejdem. Inak ti neviem pomôcť.[/QUOTE]
    Čiže mam ist k očnému? Našiel som na škodováckych fórach zopár tém o podobných svetlách AFL myslím ich nazýva Škoda kde im návšteva servisu výrazne pomohla. Teraz neviem či to moj servis neodflákol. Hádam sa niekto ohlási kto svieti Ledkami

    LED svetlá s funkciou natáčania do zákruty VW

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.